KitokiaMedicina.lt
» » » Paprastas būdas išvalyti arterijas ir pagerinti kraujo apytaką!
» » » Paprastas būdas išvalyti arterijas ir pagerinti kraujo apytaką!

Paprastas būdas išvalyti arterijas ir pagerinti kraujo apytaką!


Šis gėrimas padės atsikratyti kraujotakos problemų ir normalizuoti spaudimą!Kraujotakos sutrikimai gali sukelti rimtas širdies ligas, todėl kiekvienas turėtų rūpintis širdies ir kraujagyslių sistema nuo pačios jaunystės.Būtina kontroliuoti kraujo spaudimą, jis neturėtų būti aukščiau arba žemiau normos, nes abiem atvejais galime smarkiai pakenkti sveikatai.sveikata, kraujo apytaka, kraujotaka, spaudimas, širdis, vaistasKai kraujagyslės užblokuojamos, sulėtėja kraujotaka. Taigi, padidėja kraujo spaudimas, dėl kurio gali išsivystyti hipertenzija.Priemonė kraujagyslėms valyti ir kraujotakai pagerinti!Ingredientai:4 česnakai;

mažas gabaliukas imbiero;

3 citrinos su žievele;

1 litras vandens.Paruošimas:Nuvalykite citrinas ir susmulkinkite juos kartu su česnaku, taip pat imbieru maišytuve.Dabar gautą mišinį sumaišykite su vandeniu ir padėkite ant silpnos ugnies. Kai mišinys pradės virti, nuimkite vaistą nuo ugnies.Pirma, gerkite stiklinę šio vaisto kasdien, geriausia dvi valandas prieš pusryčius.Antra, laikykite vaistą stikliniame inde su dangteliu.


Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne. Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, pasidalinkite jais su mumis!

Taipat skaitykite
  • Liaudies receptas išvalys kraujagysles ir normalizuos padidintą spaudimą!
  • Kaip greitai sumažinti kraujo spaudimą nenaudojant jokių vaistų!
  • Kaip išvalyti arterijas ir atsikratyti hipertenzijos namuose
  • Išvalyti kraujagysles, sumažinti kraujo spaudimą ir užkirsti kelią hipertenzijos vystymui padės šis receptas
  • Išsigydyk aukštą kraujo spaudimą ir cholesterolį amžinai!