KitokiaMedicina.lt
» » » 7 naudos: obuolių acto, medaus, imbiero ir ciberžolės. Pradėkite jau dabar!
» » » 7 naudos: obuolių acto, medaus, imbiero ir ciberžolės. Pradėkite jau dabar!

7 naudos: obuolių acto, medaus, imbiero ir ciberžolės. Pradėkite jau dabar!


Neįtikėtinai naudinga!Obuolių actas puikus ingredientas, kuris pagerina jūsų bendrą sveikatą. Sumaišius su imbieru, medumi ir ciberžole, nauda bus begalinė.Tai gali padėti jums esant blogam virškinimui, žarnyno sveikatai, pykinimui, gali atsikratyti bakterijų dėl savo antibakterinių savybių.obuolių actas, imbieras, ciberžolė, gydymas, receptas, sveikataBe to jis gali pagerinti jūsų imuninę sistemą, apsaugoti kūną nuo uždegimo ar net užkirsti kelią 2 tipo cukriniam diabetui palaikydami insulino lygį.7 naudos šio mišinio.1. Apetito slopinimas.

2. Pykinimo palengvinimas.

3. Kepenų detoksikacija (valymas).

4. Gerina žarnyno veiklą.

5. Gydo artritą.

6. Pašalina bakterijas.

7. Sumažina cukrinio diabeto atsiradimo riziką.ReceptasIngredientai:

Užvirkite vandenį, įdėkite imbiero ir tęskite virimą, kol pamatysite, kad mišinys tampa tirštas. Kruopščiai permaišykite, įpilkite obuolių acto, ciberžolės ir medaus ir toliau maišykite.Turėkite omenyje, kad jums reikia būti atsargiems, nes obuolių actas ir imbieras yra stiprūs, gali apdeginti gerklę. Jūs galite tiesiog pridėti citrinos ar vandens, kol skonis patiks.


Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne. Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, pasidalinkite jais su mumis!

Taipat skaitykite
  • Imbiero ir ciberžolės mišinys išvalys kepenis, pašalins nuovargį
  • NATŪRALUS ANTIBIOTIKAS NUO KEPENŲ INFEKCIJOS, INKSTŲ IR NET VĖŽIO. LABAI VEIKSMINGAS!
  • Natūralus antibiotikas nuo kepenų infekcijos, inkstų ligų ir net vėžio
  • Šis česnako sirupas yra 10 kartų stipresnis nei penicilinas, jis gydo daugelį ligų, įskaitant vėžį!
  • 1 šaukštelis šios priemonės padės išvengti gerklės skausmo, anginos, kosulio, padeda sumažinti cukraus kiekį ir numesti svorį!