KitokiaMedicina.lt
» » JK žvalgyba: rusų puolimas užstrigo, ukrainiečiai juos stabdo tiesiog fantastiškai
» » JK žvalgyba: rusų puolimas užstrigo, ukrainiečiai juos stabdo tiesiog fantastiškai

JK žvalgyba: rusų puolimas užstrigo, ukrainiečiai juos stabdo tiesiog fantastiškai


Jungtinės Karalystės žvalgyba teigia, kad Rusijos puolimas vėl stringa.


©Shamil Khakirov (CC BY-SA 2.0) | commons.wikimedia.org


JK žvalgyba praneša, kad per pastarąją parą Rusijos karinės operacijos Ukrainoje vėl suintensyvėjo. Rusai aktyvina puolimą. Tačiau tuo pat metu Rusijos pajėgoms nepavyko pasiekti žymesnio progreso. Britai teigia, kad to priežastis - titaniška ukrainiečių gynyba.
Skelbiama, kad didžiausia Rusijos pajėgų problema - Ukrainos karių gebėjimas staigiai ir efektyviai kontratakuoti. Dėl to Rusijos pajėgos tiesiog klimpsta ir negali pasiekti jokio numatyto progreso.
Jungtinės Karalystės žvalgyba taip pat praneša, kad Rusijos karo aviacija ir laivynas nepasiekė visiškos savo sričių kontrolės - Ukrainos priešlėktuvinė ir priešlaivinė gynyba yra labai efektyvi.
Tęsiasi mūšis Mariupolyje. JK žvalgyba teigia, kad Rusija stringa Mariupolyje, todėl negali užimti visos Donbaso teritorijos. Taip yra dėl to, kad Mariupolyje turi likti didelės Rusijos karių grupės - jos negali prisidėti prie puolimo Donbaso šiaurės vakaruose. Taigi, nors padėtis išlieka sudėtinga, Ukraina vėl demonstruoja, kad turi stiprias karines pajėgas, kurios turi gynybai reikalingo ryžto ir strateginių įgūdžių.


Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne. Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, pasidalinkite jais su mumis!

Taipat skaitykite
  • Johnsonas: jei Rusija peržengs „paskutinę ribą“, JK smogs branduoliniu ginklu be konsultacijos su NATO
  • [Žinios trumpai] Prognozuoja, kad prasidės visiškai kitoks karo etapas: Putinas perėmė vyriausiojo vado pareigas
  • Putino elgesys per susitikimą su Šoigu sukėlė įtarimų: įsikibęs į stalą, kad niekas nepamatytų drebančios rankos, tačiau pėdos trepsėjimo nuslėpti nepavyko (Video)
  • Rūkaliams rekomenduojama valgyti lašinius ir ne tik jiems...
  • Išgerkite šį nuostabų gėrimą ir atstatykite regėjimą