KitokiaMedicina.lt
» » » Lauro lapų nauda sveikatai
» » » Lauro lapų nauda sveikatai

Lauro lapų nauda sveikatai


Šis augalas tikra gamtos dovana: kovoja su nemiga, aukštu kraujospūdžiu ir ne tik. Gamtoje pilna augalų, kurie nesustoja stebinti savo gydomosiomis savybėmis.

Vienas iš jų yra lauro lapas, kurį mes gerai žinome tik kaip virtuvės pagalbininką. Senovės graikai ir romėnai šį augalą naudojo ne tik įvairiems gaminiams gardinti, bet ir medicinoje.

Šis receptas užkerta kelią nemigai. Išbandykite:

Ko jums reikės: 6 lauro lapelių.

Gaminimas: padekite lauro lapelius karščiui atspariame inde. Atminkite, kad lapai turi būti sausi, prieš pradedant juos kaitinti.

Po kelių minučių pajausite malonų laurų aromatą.

Kiti lauro lapų privalumai:

Padeda mažinti stresą.
Reguliuoja kraujo spaudimą.
Mažina cholesterolio kiekį.
Reguliuoja cukraus kiekį kraujyje.
Kovoja su nemiga.
Šis augalas taip pat padeda normalizuoti virškinamojo trakto veiklą, pilvo pūtimąsi, sumažiną skausmą ir užkerta kelią epilepsijos priepuoliams.

Lauro lapas yra kilęs iš Viduržemio jūros regiono. Jis priklauso lauramedinių šeimos visžalių medžių ir krūmų rūšiai. Geriau žinomas kaip Europinis lauras ar tiesiog lauro lapas.

Šis augalas yra tikras naudingųjų medžiagų užtaisas, jame rasite tanino rūgšties, įvairių aromatinių aliejų, sočiųjų riebalų rūgščių, antioksidantų, gerųjų bakterijų. Taip pat mineralų, magnio, kalcio, potasiumo ir mangano.

Svarbiausia, nepadauginkite lauro lapų tiek gamindami, tiek medicinos tikslais, kadangi dideli jų kiekiai yra toksiški.

Kaip, teigia komentaruose Viktorija: - čia pavojingas patarimas. Lauro lapai gali sukelti vidinį kraujavimą, jei išgersite iškart visa stiklinę.


Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne. Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, pasidalinkite jais su mumis!

Taipat skaitykite
  • Pašalinkite diabetą, aukštą kraujo spaudimą, riebalus ir nemiga
  • Išvalyti kraujagysles, sumažinti kraujo spaudimą ir užkirsti kelią hipertenzijos vystymui padės šis receptas
  • Liaudies priemonė visiškai išvalys, pagydys jūsų kūną, štai kaip!
  • Šie lapai yra geresni nei daugelis tablečių sumažins kraujo spaudimą, cukraus kiekį kraujyje, taip pat išvalys kraujagysles iš cholesterolio ir plokštelių!
  • Sužinok, paprasto lapo neįtikėtinas savybes! Jis išgydys cistitą, artritą, otitą, knarkimą ir dar 35 ligas!