KitokiaMedicina.lt
» » » Visų zodiako ženklų horoskopas 2021 m
» » » Visų zodiako ženklų horoskopas 2021 m

  Visų zodiako ženklų horoskopas 2021 m
  Avino horoskopas 2021 m. Finansų, meilės, sveikatos srityse

  Apskritai ateinantys metai Avinui bus didelių pokyčių metas. Džiaugsmas tuo, kad šiuos pokyčius daugiausia inicijuos patys Avinai, o ne išorinės aplinkybės ir ledi Luck užgaidos. Svarbiausia yra turėti laiko atsakyti į likimo iššūkius ir greitai patraukti Laimės paukštį už uodegos. Bet reakcijos greitis ir sveika aktyvi gyvenimo padėtis Avinas nesiima!
  Tačiau šių metų pradžioje jūs ketinate labai pasikeisti asmenybe. Be to, jei tai neįvyks savanoriškai, Dangus privers tai daryti priverstinai. Todėl, kad nemalonūs netikėtumai nekristų ant galvos nuo sausio iki birželio, protingiausia patiems galvoti, ko pats norėtumėte atsisakyti ir padaryti.
  Pinigai, karjera, verslas, investicijos
  Materialiai kalbant, būtent 2021 m. Avinas, užsiimantis verslumu, galės kloti pagrindą būsimai gerovei mažiausiai 6 metus. Ir tai priklausys nuo aplinkinių žmonių. Tris kartus per metus – sausio, vasario ir lapkričio mėnesiais – jums bus suteikta unikali galimybė ne tik išplėsti savo aplinką, bet ir žymiai pagerinti jos kokybę: tai bus aukšto statuso ir ne tik mokūs žmonės.

  Pagal 2021 metų horoskopą pagal ženklus, Avinai, jei nelaukiate orų prie jūros, bet intensyviai elgiatės, šie metai jums įsimins kaip daugkartinio pajamų padidėjimo ir galingo reputacijos augimo metai. Tačiau neturėtumėte 2021 m. Investuoti į ilgalaikes investicijas. Bet kokios investicijos šiais metais arba neduos geriausio pajamų, arba atves jus iš didelių trūkumų.

  Meilė, šeima, santykiai visuomenėje

  Skirtingai nei verslo gyvenime, 2021 metai nebus gausūs įsimylėjėlių renginiai. Šių metų pagrindinis motyvas yra išsaugoti ir išsaugoti tai, ką jau turime. Jei jau turite stabilią porą, nepamirškite periodiškai padaryti ką nors malonaus savo partneriui, negailėkite švelnumo, rūpesčio ir meilių žodžių. Galų gale, dabar yra tas laikas, kai bus labai lengva prarasti mylimą žmogų, tačiau beveik neįmanoma rasti ką nors ne tik geriausio, bet net panašaus.

  Sveikata

  Šiais metais Avinams gresia didelis per didelis krūvis. Štai kodėl reikia labai kruopščiai planuoti savo darbą ir palikti pakankamai laiko gerai pailsėti. Iš pažeidžiamų kūno vietų ypač pastebima galva, ypač smegenys, širdies ir kraujagyslių sistema, o padidėjusios rizikos mėnesiai yra kovo, liepos ir spalio mėnesiai. Per didelis kruopštumas sporto treniruotėse nerekomenduojamas, dabar tai gali rimtai pakenkti.

  Horoskopas Jaučiams 2021 m. – kas laukia ženklo finansų, meilės, sveikatos, karjeros srityse

  Jaučiams ateinantys metai bus labai sunkūs, tačiau daugeliu atžvilgių produktyvūs. Pagrindiniai šių metų iššūkiai yra būtinų pokyčių visose gyvenimo srityse peržiūra ir vėlesnis sąmoningas įgyvendinimas, profesinės kvalifikacijos lygio ir pagarbos asmeniniam gyvenimui pakėlimas.
  Jaučiai šiais metais negalės išvengti permainų, o jei patys jų nepateiks, savo noru, tai privers juos gyventi ir labai griežtai Pinigai, verslas, karjera, investicijosJaučiai ateinančiais metais turi galimybę klestėti, tačiau tik tuo atveju, jei jie nusprendžia padaryti kokių nors pokyčių savo verslo gyvenime. Harmoningiausias sprendimas būtų bet kokių naujų profesinių įgūdžių mokymas, naujų asmeninių kompetencijų įgijimas. Šiuo metu pats Dangus padės jiems gerai įsisavinti medžiagą ir sėkmingai pritaikyti naujas žinias gyvenime ir padės ne tik išlaikyti esamą darbą, bet ir kilti karjeros laiptais.
  Samdomi darbuotojai Bychkovas šiais metais susigundys „pakratyti savo teises“ savo įmonėje, pradėti reikalauti iš viršininkų aukštesnių pareigų ir atlyginimų, ir bus jausmas, kad „jie moka man centą už mano titanišką darbą. Net jei yra rimtų priežasčių taip manyti, primygtinai rekomenduojama to nedaryti, nes poveikis bus visiškai priešingas nei tikimasi.

  Meilė, šeima, socialiniai santykiai

  Asmeniniame gyvenime Jaučiui taip pat tikimasi šiek tiek sunkių metų. Ankstesni santykiai gali turėti problemų, apie kurias jie niekada nežinojo. Ir čia, kaip ir versle, jei pradėsite „atsisiųsti teises“, reikalausite savo požiūrio ir senų elgesio modelių, galėsite lengvai ir greitai prarasti savo santykius ir savo mylimąjį.
  Tai laikas, kai smurtinis ir staigus išsiskyrimas yra labiau tikėtinas nei bet koks „malonumas“. Likimas primygtinai pareikalaus pakeisti ankstesnius elgesio modelius asmeniniame ir kasdieniame gyvenime, ir bus geriau, jei tai darysite patys, savo noru. Jei to sieksite, daugelį metų išlaikysite savo santykius, meilę ir patogią bendravimo su mylimuoju atmosferą. Jei ne, galite prarasti daug ir gauti galingą smūgį pasididžiavimui ir giliai širdies žaizdą daugeliui metų.

  Sveikata

  Ateinančiais metais likimas tiesiogine prasme priverčia Jaučius pradėti rūpintis savimi, atkreipiant dėmesį į savo kūną kaip į sielos šventyklą. Galimi netikėti įvykiai – traumos, aštrūs uždegiminių procesų paūmėjimai. Tais metais ypač pažeidžiama bus kvėpavimo sistema ir žarnos.

  Šiais metais labai svarbu atsisakyti nepageidaujamų įpročių, ypač maisto. Dabar labiau nei bet kada svarbu pasikonsultuoti su dietologu, endokrinologu, sukurti tinkamos mitybos sistemą ir jos laikytis. Tuomet yra didelė tikimybė, kad jums neatsitiks ne tik nemalonių įvykių, bet, priešingai, sustiprės jūsų imunitetas ir net atsitrauks lėtinės lėtinės ligos.

  Tikslus dvynių horoskopas 2021 m. Kas laukia ženklo finansų, meilės, sveikatos srityse

  Daugelis Dvynių ateityje prisimins šiuos metus kaip vienus laimingiausių ir lemtingiausių jų gyvenime ir visose srityse. Daugeliui jų pasiseks tai, ko nepavyko daugelį metų, visi pralaimėjimai ir problemos liks praeityje.
  2021 metų horoskopas sako, kad Dvyniai įžengs į laikotarpį, kai jų populiarumas, gerbėjų skaičius sparčiai augs, žmonės įvertins jų asmeninius nuopelnus ir poelgius. Jų idėjas ir profesinius pasiekimus taip pat labai vertins jų vadovai, kolegos, verslo partneriai ir klientai.
  Pagrindinis patarimas šiems „Fortūnos“ numylėtiniams yra ne atsipalaiduoti, neužmigti ant laurų, o veikti, veikti ir vėl veikti.

  Pinigai, karjera, verslas, investicijos

  Finansinis dvynių horoskopas 2021 m. Žada aukštus pasiekimus, intensyvų ir didelio masto pajamų augimą. Pinigai beveik prilips prie jūsų rankų, tikėkitės begalinio kvitų srauto. Jei galvojote apie verslo kūrimą, tuomet geresnio laiko nerasite – dabar pats likimas jums palankus. Verslas vystysis greitai ir be kliūčių, jis taps stabilus ir klestės daugelį metų. Jei atidžiau pažvelgsite į 2021 metų horoskopą, Dvyniams finansuose ypač pasiseks vasario, birželio ir spalio mėnesiais.

  Meilė, šeima, santykiai visuomenėje

  2021 metų meilės horoskopas žada Dvyniams „derlių“ ir meilės reikaluose. Jei jie nėra laisvi nuo santykių, tai ateinančiais metais jie labiau nei bet kada tikisi sutikti savo gyvenimo meilę ir sukurti stiprią šeimą, paremtą abipusiu supratimu, globa ir bendromis intelektinėmis pažiūromis.
  Jei jūsų santykiai jau yra stabilūs, bet apie vestuves dar nekalbėjote, tuomet labiausiai tikėtina, kad išgirsite ilgai lauktą pasiūlymą dėl santuokos.

  Sveikata

  Šiais metais Dvyniai jausis paprastai gerai. Tačiau gegužės, rugsėjo ir gruodžio mėnesiais jiems reikia rūpintis kvėpavimo sistema ir rankomis. Šiais mėnesiais dvyniai greičiausiai peršals, bronchų ir plaučių negalavimus bei galūnių traumas.

  Tikslus vėžio horoskopas 2021 m. – finansai, meilė, sveikata

  Vėžio ženklui ateinantys metai žada būti kontrastų metai, juos užpildys netikėti įvykiai. Bet kokie bus šie netikėtumai, teigiami ar neigiami, labai priklauso nuo pačių Vėžių.
  Šio ženklo atstovai negalės „ramiai pasėdėti“, jiems tikrai teks ką nors pakeisti savo gyvenime, tada yra tikimybė, kad šios staigmenos nebus tragiškos, o džiaugsmingos.

  Vėžiai turi atsiminti tik tai, kad būtina ką nors pakeisti pirmiausia savyje, be to jokie kiti pokyčiai nebus į naudą. Dabar ne laikas tokiems radikaliems pokyčiams kaip darbo ar gyvenimo draugo pakeitimas. Tačiau pats laikas išsiskirti iš žalingų įpročių savanoriškai, kitaip likimas privers tai padaryti jėga …

  Pinigai, karjera, verslas, investicijos

  Vėžiams, gimusiems birželio 16–21 d., Verslo veiklos metai nėra patys palankiausi. Daugelį verslininkų suklaidins staigus rinkos sąlygų pasikeitimas, o kadangi sėkmė nebus šių Vėžių pusėje, daugelis verslų atsidurs ant žlugimo ribos.
  Daugelis darbuotojų susiduria su netikėtais atleidimais. Ir čia protingiausias elgesys bus naujų profesinių įgūdžių mokymas, kuris suteiks konkurencinį pranašumą darbo rinkoje ir greitai ras naują darbą.
  Verslo ir pinigų prasme likusiems Vėžiams metai bus neutralūs. Jie daug uždirbti negalės, tačiau, kita vertus, nereikia tikėtis jokių ypatingų nuostolių.

  Meilė, šeima, santykiai visuomenėje

  Asmeniniame gyvenime nagų ir ilgų ūsų savininkams metai bus ramūs, neutralūs. Tie, kurie jau turi porą, paprastai bus patenkinti savo santykiais, o tai yra gerai, nes šis laikas bus mažiau sėkmingas naujoms meilės pažintims. Todėl Vėžiams patariama ginti tuos jau egzistuojančius santykius ir netikrinti jų tvirtumo teiginiais, nuoskaudomis ir skandalais.
  Jei jie yra laisvi ir atkakliai ieškos objekto naujiems santykiams, tada šie bandymai gali būti sėkmingi, tačiau vargu ar užsimezgę santykiai baigsis stabilios poros sukūrimu.

  Sveikata

  Šiemet Vėžiai būtinai turi pasirūpinti savimi, nes jų energijos fonas paprastai bus sumažėjęs, o tai gali išprovokuoti imuniteto sumažėjimą ir pritraukti tiek naujų ligų, tiek pažadinti viduje snaudžiančius senus lėtinius negalavimus. Bet, kaip sakoma, Dievas apsaugo išgelbėtus. Vėžiai turi imtis prevencinių priemonių iš anksto, nelaukdami, kol atsiras problemos, ir pačiu netinkamiausiu momentu.

  Horoskopas Liūtui 2021 m. Finansų, meilės ir sveikatos srityse

  Nes „visų žvėrių karaliai“ šie metai praeis su šūkiu „Apvaizda nėra bailumas“. Kaip sakoma 2021 metų horoskope, būtent per šias savybes Liūtas sugebės likimo peripetijas paversti pergalių paradu. Daugeliui Liūtų kaprizinga „Fortune“ šiais metais gali išmesti daugybę jėgos išbandymų. Bet tik todėl, kad jie suvaldytų savo pernelyg didelį pasididžiavimą, o kartais ir pasididžiavimą, išmoktų išminties, takto ir atsargumo. Tai ypač pasakytina apie Liūtus, gimusius nuo liepos 23 iki rugpjūčio 6 d.
  Paprastai Liūtai yra labai nepaprasti, kūrybingi žmonės, karališki, pasitikintys savimi ir tiesiog dievinantys spindėti, valdyti. Tačiau 2021 metų horoskopas Liūtui pataria pažvelgti į pirmąjį pusmetį. Nors patiems Liūtams susidarys įspūdis, kad visa Visata vienu metu ėmėsi ginklų prieš juos, būtent šiuo laikotarpiu viskas prisidės prie Liūto savirealizacijos.

  Pinigai, karjera, verslas, investicijos

  Čia yra materialūs dalykai – būtent šioje srityje Liūtai ateinančiais metais gali labai pasisekti. Daugelis Liūtų, jei jie yra verslininkai, uždirbs didelį pelną iš savo kūrybinio darbo produktų, juos gerai įvertins ir priims įgyvendinti. Remiantis finansiniu horoskopu, Liūtas 2021 m. Galės gauti pelną projektuose, susijusiuose su:
  1. • brangių prekių pardavimas, ypač namams,
  2. • žemės gerinimas,
  3. • automobilių infrastruktūra,
  4. • švietimas,
  5. • draudimas.
  Lvovui ypač palankus laikas finansiniams reikalams bus kovas-balandis, liepa, rugsėjis ir gruodis. Visus metus geriau neinvestuoti, nes visos svajonės apie dividendus išsipildys priešingai …

  Meilė, šeima, santykiai visuomenėje

  Liūtas 2021 m. Nesulauks didelio džiaugsmo iš savo asmeninio gyvenimo. Skirtingai nei pinigų sferoje, kur yra net sunkių, bet didelių sėkmės galimybių, asmeninis Liūtų gyvenimas ateinančiais metais gali pasirodyti ne toks produktyvus ir keliantis daugiau streso. Didelė tikimybė kilti dėl skandalingų kivirčų, staigių ir nemalonių išsiskyrimų. Be to, patys Liūtai dažniausiai išprovokuos tokią įvykių eigą. Tai ypač pasakytina apie moteris liūtes, gimusias liepos 23 – rugpjūčio 6 d.
  Šio scenarijaus galima išvengti vadovaujantis šiais patarimais:
  1. 1. Jei jau esate pora ir neplanuojate išsiskirti su partneriu, tai bent metams pamirškite, kad esate „žvėrių karalius“.
  2. 2. Saikingai siekite savo ambicijų, neleiskite kaltinamų kalbų, ypač pakeltais balsais savo kolegų atžvilgiu, neginkite savo teisių, nes dabar tai daugiau nei netinkamas laikas.
  Bet dabar labiau nei bet kada tinkamas laikas pakeisti savo įvaizdį! Tai bus tikrai originalu, neįprasta, bet kartu ir kilnu bei garbinga.

  Sveikata

  Ateinančiais metais sveikatos tema pareikalaus didesnio jūsų dėmesio. Ypatingo pažeidžiamumo zonoje bus:
  1. • galva,
  2. • širdies ir kraujagyslių sistema,
  3. • plonosios žarnos, ypač dvylikapirštės žarnos.
  Šių metų sporto apkrovos dėl susilpnėjusios širdies ir kraujagyslių turėtų būti švelnios ir vidutinio sunkumo. Tačiau būtent 2021 metais Liūtai, kaip niekas kitas, galės rasti gydytoją su didžiąja raide, kuris ir dabar, ir ateityje galės padėti ne tik patiems Liūtams, bet ir visiems artimiesiems bei tapti gerais jų draugais ir išmintingais padėjėjais.

  Tikslus Mergelės 2021 m. Horoskopas finansų, meilės, sveikatos srityse

  Apskritai Mergelė ateinančius metus prisimins kaip labai teigiamus.
  Taigi Mergelėms, kurios svajojo išspręsti savo būsto problemą, greičiausiai bus arba puiki idėja dėl ankstyvo jos sprendimo, kuris bus nedelsiant pradėtas įgyvendinti, arba tikrasis sprendimas. Jei Mergelės nejaučia kvadratinių metrų trūkumo, o jų namų lizdas jau yra, tai daugelis jų pradės taisyti visą savo svajonę.
  Jei viena iš Mergelių pajuto, kad jiems trūksta šviežių įspūdžių, kad „liko namuose“, šiemet jie pajus tikrą proveržį – Mergelių laukia daug netikėtų, įdomių kelionių.

  Pinigai, karjera, verslas, investicijos

  Materialia prasme Mergelės 2021 m. Yra tarp likimo pakalikų. Beveik bet koks jų planas padidinti savo pajamas bus patenkintas gausia „Fortune“ parama. Tai ypač pasakytina apie Mergeles, gimusias rugsėjo 13-16 dienomis. Būtent ateinančiais metais samdomi šio ženklo darbuotojai pastebės didelį karjeros laiptelių kilimą ir atlyginimų kilimą. Tiesa, atsakomybė, darbų apimtis taip pat didės, tačiau Mergelės nėra užimtos kruopštumu!

  Meilė, šeima, santykiai visuomenėje

  2021 metais daugelis Mergelių, net turėdamos tyliausią ir kukliausią charakterį, rimtai išaugins savo asmeninę charizmą, kurią padidins ledi Luck. Tai paveiks ir meilės gyvenimą: daugelis Mergelių įgyvendins savo meilės svajones. Daugybė laisvų Mergelių sutiks savo sielos draugą.
  Mergelės, jau susituokusios porose, taip pat turės daug malonių emocijų priežasčių. Be to, Mergelės, gimusios rugpjūčio 28 – rugsėjo 6 dienomis, gali patirti tikrai netikėtą ir malonią staigmeną, kuri ateinančiais metais gali pakeisti jų meilės gyvenimo eigą į gerąją pusę.

  Sveikata

  Iš esmės energinis ir fizinis Mergelės fonas ateinančiais metais bus tolygus ir vidutiniškai stiprus. Tačiau kovo, balandžio, rugpjūčio ir spalio mėnesiais gali kilti netikėtų raumenų ir kaulų sistemos bei inkstų problemų. Norėdami užkirsti kelią šioms galimoms problemoms, Mergelės šiais mėnesiais turi arba šiek tiek pailsėti, arba tiesiog kuo labiau sumažinti bendravimą su nepažįstamais, nepažįstamais žmonėmis.

  Tikslus 2021 m. Svarstyklių horoskopas finansų, meilės ir sveikatos srityse

  Kai kuriais atžvilgiais ateinantys metai bus prisiminti kaip džiaugsmingi ir kupini pasiekimų, o kitais – kaip labai sunkūs. Pirma, šiais metais darbas ir pinigai bus vienoje skalės pusėje, o meilė ir šeima – kitoje. Gyvenimas tęsis šiuo Zodiako ženklu, siekdamas harmonijos taip, kad šių puodelių paprasčiausiai nebus galima subalansuoti, turėsite pasirinkti – arba asmeninį gyvenimą, arba socialinius ir finansinius reikalus.
  Svarstyklės turi suprasti, kad tai tik likimo pamoka, kurios esmė yra tokia: yra atvejų, kai reikia aiškiai nustatyti prioritetus ir sutelkti dėmesį į vieną dalyką. Tik tokiu būdu, sukūrę visišką tvarką ir blizgesį vienoje gyvenimo srityje, galite ramiai ir skrupulingai prisiimti kitą ir ten pasiekti tą pačią sėkmę. Jei bandote bėgti dviem kryptimis vienu metu, tada nesunku atspėti, ką ir su kokia sėkme galite taip bėgti. Kaip sakoma, vijosi du kiškius …

  Pinigai, verslas, karjera, investicijos

  Jei šiais metais prioritetus perkelsite į verslo, pinigų ir karjeros klausimus, o asmeninio gyvenimo klausimus laikinai paliksite vėlesniam laikui, tai bus didžiulio pakilimo metai. Kaip žada Svarstyklių finansinis horoskopas 2021 m., Investicijos bus labai sėkmingos, labai pelningos ir stabiliai dirbs. Esate ypač skatinami investuoti į tauriuosius metalus ir technologijų atsargas.
  Geriausios investavimo galimybės:
  1. • didelė plastikų gamyba;
  2. • kompozicinių medžiagų gamintojų akcijos;
  3. • didelės įrangos būstui ir komunalinėms paslaugoms gamyba;
  4. • užjūrio turtas.

  Meilė, šeima, santykiai visuomenėje

  Jei laikinai paliksite reikalus nuošalyje ir pasirinksite asmeninio gyvenimo priemonę kaip metų prioritetą, tuomet gausite ir didelę likimo premiją. Jei ieškote savo „vieno ir vienintelio“, tikrai jį sutiksite, o jūsų meilė bus abipusė. Be to, jūsų mylimojo suderinamumas su jumis bus dar geresnis, nei patys galvojote. Norėdami susitikti su juo, aplankykite daugiau vietų, kur susirenka daugybė žmonių.
  Jei jau esate vedęs, tada žvaigždės jums žada bendrų vertingų pirkinių. Dabar daugelis Svarstyklių gali persikelti į naują, didesnį, jaukų butą, nusipirkti privatų namą.

  Sveikata

  Naujaisiais 2021 metais, anot horoskopo, Svarstyklės nepatirs sveikatos problemų, jei pradės vengti nuolatinių vidinių išgyvenimų ir bandymų derinti nesuderinamus, būti visiems naudingais. Jei nustosite jaudintis dėl to, ko negalite pakeisti, sveikata nesukels problemų. Ir jei tęsiate bevaisį išgyvenimą, nesilaikote psichinės ir emocinės psichohigienos, tada sveikatos problemos gali būti žalingos.

  Tikslus 2021 m. Skorpiono horoskopas finansų, meilės, sveikatos srityse

  Pagrindinė šių metų „Skorpiono“ tema yra gili asmeninė transformacija, kuri sukels pokyčius daugelyje gyvenimo sričių, daugiausia teigiamų. Galbūt daugelis iš jų ras Mokytoją su didžiąja raide, tikrą trenerį, mentorių, kuris rūpestingai ir efektyviai jiems padės išspręsti skubias problemas.
  Kai kurie Skorpionai negrįžtamai atsisakys blogų įpročių, išsiugdys naujus mąstymo modelius ir emocines reakcijas. Tokiu atveju jiems tiesiog garantuojama Aukštųjų jėgų pagalba, o šie metai jiems bus prisiminti kaip laikas, kuris apvertė visą gyvenimą.

  Pinigai, karjera, verslas, investicijos

  Jei kuris nors iš Skorpionų, gimęs lapkričio 15–18 dienomis, nusprendė kartu su verslo partneriu atidaryti didelę įmonę, investuoti į stambų verslą, tuomet turėtumėte žinoti – Dievas jums padės! Aukštesnės jėgos palaimina šį verslą ir jie visapusiškai prisidės prie jūsų sėkmės. Tik nekantrūs, lošiantys ir aistringi Skorpionai rizikuoja patekti į pagundą ir apleisti šį verslą dėl savo skubėjimo. Ir jokiu būdu neturėtumėte to daryti!

  Meilė, šeima, santykiai visuomenėje

  Tai nereiškia, kad asmeniniame Skorpionų gyvenime viskas vyko vienareikšmiškai gerai ir paprastai. Nors metai paprastai prisideda prie jų populiarumo ir patrauklumo augimo, jie suteikia nedaug būdų ir galimybių radikaliems teigiamiems įvykiams jų asmeniniame gyvenime.
  Kai kurie Skorpionai, neturintys santuokos ryšių, vis tiek galės susipažinti su didžiulės meilės objektu, tačiau tik esant tam tikroms aplinkybėms. Visiems kitiems ženklo atstovams metai, greičiausiai, neatneš pokyčių asmeniniame gyvenime.

  Sveikata

  Šiais metais Skorpionai bus labai susitelkę į „sveikatos remontą“. Daugelis jų, ilgai nesilankę pas gydytojus, šiais metais eis pas juos savanoriškai, entuziastingai ir nelaukdami problemų.

  Horoskopas Šauliui 2021 finansams, meilei, sveikatai, karjerai

  Šaulys šiais metais taip pat pasirodė tarp likimo favoritų. Lady Luck jam pritaria beveik visose gyvenimo srityse. Tik vienas BET: jų sėkmės tipas bus trumpalaikis principu „greitai griebk ir pabėk“. Gyvenimas jiems suteiks daugybę galimybių, tačiau jis „nelauks“, kol jie sugalvos, kas ir kaip, išsiaiškins „ar aš galiu“ ir „kodėl aš turėčiau“ – neparodė griebiančio reflekso, o tai reiškia, kad dovaną atsiimame. Savotiškas „Auksinė žuvis – penkios minutės“.
  Todėl Šaulys šiais metais turėtų būti kaip niekad aktyvus, net šiek tiek agresyvus, tvirtas ir azartiškas tiek versle, tiek meilėje.

  Pinigai, karjera, verslas, investicijos

  Šaulys, dirbantis samdomą darbą, šiais metais turi visas galimybes greitai ir užtikrintai kilti karjeros laiptais. Be to, jiems tai padės visi ir visi – ir kolegos, lygūs pagal oficialų statusą, ir tiesioginiai vadovai, ir aukščiausioji vadovybė. Norint tokiam kilimui, Šauliams dabar reikia vieno dalyko – iki galo įjungti savo asmeninį žavesį, natūralią išmintį, dosnumą ir gerumą, nes dauguma jų turi šias savybes gausiai.

  Meilė, santuoka, santykiai visuomenėje

  Kalbant apie asmeninį gyvenimą, Strelcovui bus labai įdomūs metai. Pirma, sena meilė sugrįš į daugelį jų arba atsinaujins santykiai, kurie kažkada buvo staiga nutrūkę ir Šaulio nemalonėje. Daugeliui praeities santykiuose bus įvestas aiškumo elementas, kuris leis atsikratyti senos patirties, užtaisyti nuoširdžias žaizdas, kurios nuo to laiko negijo. Daugelis Šaulių žino apie savo praeities klaidas meilės santykiuose ir netgi galės jas ištaisyti nepakenkdami savo pasididžiavimui. Be to, senoji meilė turi galimybę tarsi vėl gyventi, bet pagal laimingesnį ir įteisintą scenarijų.

  Sveikata

  Strelcovas šiais metais turi palyginti mažai priežasčių nerimauti dėl sveikatos, ji bus daugmaž stabili. Tačiau energetiškai pažeidžiami gali būti:
  1. • vidinės gleivinės,
  2. • oda ir raumenys, ypač kojos.
  Todėl būtina skirti pakankamai dėmesio jų priežiūrai, taip pat kasdieniam geram poilsiui.

  Bendras Ožiaragių horoskopas 2021 m. – finansai, meilė, sveikata

  Skirtingomis datomis gimusiems Ožiaragiams šie metai gali būti labai skirtingos kokybės. Ožiaragis, gimęs laikotarpiu nuo gruodžio 22 iki sausio 8 dienos ir nuo sausio 18 iki 21 dienos, šiuos metus gyvens palyginti ramiai, tam tikru požiūriu net įprastai, tačiau be jokių pavojų ir neigiamų įvykių.
  Gimusiems sausio 9–13 dienomis metai gali atnešti netikėtų pokyčių. Kažkas staiga neteks seno darbo arba, priešingai, ras naują, o gal abu. Kažkas išsiskirs su santuokos partneriu, kažkas, priešingai, staiga ir greitai suras didelę meilę ir šeimą. Bet galime tikrai pasakyti: šie renginiai Ožiaragiams bus skirti tik į gera.
  Galiausiai tie Ožiaragiai, kurie gimė sausio 14–18 dienomis, atsidurs įvykių, kurie bus apibūdinami kaip katarsis, centre. Po šių įvykių jie supras, kad jų gyvenimas niekada nebus toks. Bendras Ožiaragio 2021 metų horoskopas taip pat žada realų pavojų gyvybei ar sveikatai, o kai kurie išgelbės artimų žmonių gyvybę ir sveikatą. Versle ir karjeroje jie taip pat susidurs su tokiomis situacijomis kaip „pataikyti ar praleisti“.

  Pinigai, verslas, karjera, investicijos

  2021 metų Ožiaragiai suteiks daug palankių galimybių kilti karjeros laiptais ir uždarbiu, tačiau tik tuo atveju, jei leis sau veikti spontaniškai, atsižvelgdami į situaciją ir greitai. Jei jie nuspręs veikti pagal griežtą apskaičiavimą, pagal iš anksto patvirtintą planą, yra lėti, tada jie beveik garantuotai praleis šias galimybes.
  Ir jei šiais metais jie neišmoksta elgtis ne pagal savo protą, o pagal savo širdį, pagal intuiciją, tada jie gali tiesiog atbaidyti didelę sėkmę nuo savęs. Todėl Ožiaragis tiesiog įpareigotas užsiimti ezoterinėmis praktikomis, kurios išlaisvina pasąmonę ir asmeninę energiją, konsultuotis su psichologu ir dirbti su treneriu.

  Meilė, šeima, santykiai visuomenėje

  Ožiaragio meilės horoskopas 2021 metais žada palyginti ramų ir vidutiniškai teigiamą laiką. Tiesa, dauguma naujų santykių, užmegztų šiais metais, neilgai truks, tačiau jie bus labai malonūs, pripildyti naujų teigiamų ir neįprastų potyrių, o jų poskonis išliks dažniausiai malonus.
  Todėl patarimas: sureguliuokite tai, kad geriau nedėti didelių vilčių į naują meilės pomėgį.
  Stabiliomis poromis dauguma Ožiaragių 2021 m. Turės būtent tą laikotarpį, apie kurį galima pasakyti: „Tylu asmeniniame fronte …“.

  Sveikata

  Daugumai kitų Ožiaragių sveikatos požiūriu metai bus neutralūs. Bet jiems vis tiek reikia skirti didesnį dėmesį ir rūpintis storąja žarna, dantimis ir kaulų sistema. Reguliarus kūno valymas ir psichinė higiena yra tai, ko jiems reikia norint sėkmingai gyventi ir išlaikyti gerą sveikatą.

  Tikslus Vandenio horoskopas 2021 m. Kas laukia ženklo finansų, meilės, sveikatos srityse

  Vandeniai, gimę skirtingomis datomis, šiuos metus gali praleisti labai skirtingai. Horoskopas žada Vandeniui, gimusiam sausio mėnesį ir pačioje vasario pradžioje, galimybę padaryti ryškų „blitzkriegą“ ir įgyvendinti didelę svajonę, ypač sausio, vasario, taip pat birželio ir rugpjūčio mėnesiais. Tie, kurie gimė vasario antroje pusėje, gaus puikią progą pasisekti sėkmės kovo-gegužės arba lapkričio-gruodžio mėnesiais.
  Tačiau be išimties visi šio ženklo atstovai turės daugiau galimybių pakilti visuomenėje, profesijoje, reputacijoje. Kai kurie iš jų vyks į nuostabias įdomias ilgas keliones, kurios įsimins visam gyvenimui ir bus kupinos tiek ryškių romantiškų, tiek verslo renginių.

  Pinigai, verslas, karjera, investicijos

  Daugelis karjerą kuriančių Vandenių šiais metais gali pasiekti savo piką. Jei tai yra valstybės tarnautojo karjera, tai būtent šiais metais galite pasiekti tą pagrindinę lyderio poziciją, apie kurią seniai svajojote. Tiesa, Vasario 1–14 dienomis gimusiems Vandeniams šis pasiekimas neapsieis be erzinančio niuanso – buvę jūsų konkurentai, kurie taip pat anksčiau pretendavo į šias pareigas, neišvengiamai pradės „kapstytis“ po jumis, tačiau jums pralaimėjo. Taigi iš anksto imkitės veiksmų, kad išvengtumėte jų machinacijų ir paneigtumėte slaptų žaidimų rezultatus.

  Meilė, šeima, santykiai visuomenėje

  Žmonės jus mylės, gerbs ir visaip pasieks. Tai neišvengiamai paveiks meilės sferą. Jei esate Vandenis, gimęs sausio mėnesį ir vasario pradžioje, Kupidono strėlė gali lengvai paspausti jus, o abipusė laiminga meilė daugelį metų gali įsitaisyti jūsų širdyje.
  Visi jau susituokę Vandeniai turės galimybę atnaujinti savo jausmus, įnešti į juos naują įkvėpimo srautą. Kaip tiksliai tai vyksta, priklauso nuo jūsų asmeninio horoskopo.

  Sveikata

  Šiais metais Vandenyje kvėpavimo organai bus pažeidžiami, ypač gerklų ir trachėjos, taip pat medžiagų apykaita, trombozės, polipų ir kitų perkrovų tikimybė yra didelė. Todėl pats laikas apsilankyti pas tokius medicinos specialistus:
  1. • otolaringologas,
  2. • endokrinologas,
  3. • flebologas
  4. • ir kt.

  Tikslus 2021 m. Horoskopas žuvims – ko tikėtis finansų, meilės, sveikatos srityse

  “Aš maudžiuosi meilėje ir kūryboje, kaip žuvis vandenyje!” – taip gyvens dauguma Žuvų ženklo atstovų 2021 m. Šiais metais, kaip niekada anksčiau, likimas palankiai vertins jų ekscentriškumą, spontaniškus nenuspėjamus veiksmus, rinkimus širdies pašaukimu. Būtent tokiu elgesiu Rybka sugebės pažodžiui pakeisti savo gyvenimą šiais metais, perkelti jį į naują, laimingą gyvenimo etapą.
  Jie tiesiog turi atsiverti žmonėms ir aplinkybėms, pradėti daryti tai, ką sumanė ar netikėtai nusprendė. Iš pradžių tai atrodys šiek tiek baisu – daugelis Žuvų yra labai įtarūs, baikštūs žmonės, kurie labiau nenori kitiems rodyti savo jausmų ir minčių. Bet jei šios abejonės bus įveiktos ir imsis apsispręsti dėl veiksmų, tuomet likimas jas gausiai apdovanos už drąsą.

  Pinigai, verslas, karjera, investicijos

  Žuvys, dirbančios samdomą darbą, turi dideles galimybes gauti naujas pareigas ir padidinti atlyginimus, o kai kurios persikels į naujas darbo vietas iš vienos įmonės į kitą. Tiesa, jiems teks naujoje vietoje spręsti labai nestandartines užduotis, su kuriomis anksčiau neteko susidurti.
  Kai kurios Žuvys spontaniškai spręs dėl radikalių pokyčių profesinės veiklos srityje. Pavyzdžiui, žuvies buhalteris, turintis daugiau nei 20 metų patirtį, kurį kolegos ir viršininkai gerbia už nuopelnus ir pažodžiui nešioja ant rankų, staiga spjaudosi į visus ankstesnius pasiekimus ir palieka … auginti vaikus privačiame darželyje arba gaminti siuvimo dirbtuves dizainerių drabužiai.

  Meilė, šeima, santykiai

  Daugelis Žuvų šiais metais stačia galva pasiners į meilės telkinį. Ir tai bus abipusis ilgą laiką ir atneš tikrą laimę! Tai ypač pasakytina apie tuos, kurie gimė kovo 11-15 dienomis.
  Tiems, kurie gimė vasario 29 – kovo 6 dienomis, susitikimą su nauju mylimuoju lydės nedidelė nenugalima jėga, jaudinantys, bet ryškūs įvykiai arba labai neįprastomis, nenuspėjamomis ir labai ekstravagantiškomis aplinkybėmis.
  Kita vertus, žuvys, palaikančios stabilius santykius, taip pat gaus dalį emocinių protrūkių ir atgaivins emocinius jausmus savo kolegoms.

  Sveikata

  Vienintelis dalykas, kurį žuvys gali rimtai pakelti, yra nervų sistema:
  1. • miego problemos,
  2. • nesugebėjimas atsipalaiduoti,
  3. • energijos stoka susikaupti teisingam dalykui.
  Galbūt tam visam reikės specializuotų specialistų pagalbos.


  Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne. Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, pasidalinkite jais su mumis!

  Taipat skaitykite
 • Naujųjų metų horoskopas: kas laukia Zodiako ženklų 2019 metų pabaigoje
 • Meilės horoskopas 2020 metams už kiekvieną zodiako ženklą
 • Finansinis horoskopas: Sužinokite, ko galite tikėtis ateinančiais metais
 • Zodiako ženklai, kurie laikomi aistringiausiais!
 • Meilės horoskopas 2021 metams

Visų zodiako ženklų horoskopas 2021 m
Avino horoskopas 2021 m. Finansų, meilės, sveikatos srityse

Apskritai ateinantys metai Avinui bus didelių pokyčių metas. Džiaugsmas tuo, kad šiuos pokyčius daugiausia inicijuos patys Avinai, o ne išorinės aplinkybės ir ledi Luck užgaidos. Svarbiausia yra turėti laiko atsakyti į likimo iššūkius ir greitai patraukti Laimės paukštį už uodegos. Bet reakcijos greitis ir sveika aktyvi gyvenimo padėtis Avinas nesiima!
Tačiau šių metų pradžioje jūs ketinate labai pasikeisti asmenybe. Be to, jei tai neįvyks savanoriškai, Dangus privers tai daryti priverstinai. Todėl, kad nemalonūs netikėtumai nekristų ant galvos nuo sausio iki birželio, protingiausia patiems galvoti, ko pats norėtumėte atsisakyti ir padaryti.
Pinigai, karjera, verslas, investicijos
Materialiai kalbant, būtent 2021 m. Avinas, užsiimantis verslumu, galės kloti pagrindą būsimai gerovei mažiausiai 6 metus. Ir tai priklausys nuo aplinkinių žmonių. Tris kartus per metus – sausio, vasario ir lapkričio mėnesiais – jums bus suteikta unikali galimybė ne tik išplėsti savo aplinką, bet ir žymiai pagerinti jos kokybę: tai bus aukšto statuso ir ne tik mokūs žmonės.

Pagal 2021 metų horoskopą pagal ženklus, Avinai, jei nelaukiate orų prie jūros, bet intensyviai elgiatės, šie metai jums įsimins kaip daugkartinio pajamų padidėjimo ir galingo reputacijos augimo metai. Tačiau neturėtumėte 2021 m. Investuoti į ilgalaikes investicijas. Bet kokios investicijos šiais metais arba neduos geriausio pajamų, arba atves jus iš didelių trūkumų.

Meilė, šeima, santykiai visuomenėje

Skirtingai nei verslo gyvenime, 2021 metai nebus gausūs įsimylėjėlių renginiai. Šių metų pagrindinis motyvas yra išsaugoti ir išsaugoti tai, ką jau turime. Jei jau turite stabilią porą, nepamirškite periodiškai padaryti ką nors malonaus savo partneriui, negailėkite švelnumo, rūpesčio ir meilių žodžių. Galų gale, dabar yra tas laikas, kai bus labai lengva prarasti mylimą žmogų, tačiau beveik neįmanoma rasti ką nors ne tik geriausio, bet net panašaus.

Sveikata

Šiais metais Avinams gresia didelis per didelis krūvis. Štai kodėl reikia labai kruopščiai planuoti savo darbą ir palikti pakankamai laiko gerai pailsėti. Iš pažeidžiamų kūno vietų ypač pastebima galva, ypač smegenys, širdies ir kraujagyslių sistema, o padidėjusios rizikos mėnesiai yra kovo, liepos ir spalio mėnesiai. Per didelis kruopštumas sporto treniruotėse nerekomenduojamas, dabar tai gali rimtai pakenkti.

Horoskopas Jaučiams 2021 m. – kas laukia ženklo finansų, meilės, sveikatos, karjeros srityse

Jaučiams ateinantys metai bus labai sunkūs, tačiau daugeliu atžvilgių produktyvūs. Pagrindiniai šių metų iššūkiai yra būtinų pokyčių visose gyvenimo srityse peržiūra ir vėlesnis sąmoningas įgyvendinimas, profesinės kvalifikacijos lygio ir pagarbos asmeniniam gyvenimui pakėlimas.
Jaučiai šiais metais negalės išvengti permainų, o jei patys jų nepateiks, savo noru, tai privers juos gyventi ir labai griežtai Pinigai, verslas, karjera, investicijosJaučiai ateinančiais metais turi galimybę klestėti, tačiau tik tuo atveju, jei jie nusprendžia padaryti kokių nors pokyčių savo verslo gyvenime. Harmoningiausias sprendimas būtų bet kokių naujų profesinių įgūdžių mokymas, naujų asmeninių kompetencijų įgijimas. Šiuo metu pats Dangus padės jiems gerai įsisavinti medžiagą ir sėkmingai pritaikyti naujas žinias gyvenime ir padės ne tik išlaikyti esamą darbą, bet ir kilti karjeros laiptais.
Samdomi darbuotojai Bychkovas šiais metais susigundys „pakratyti savo teises“ savo įmonėje, pradėti reikalauti iš viršininkų aukštesnių pareigų ir atlyginimų, ir bus jausmas, kad „jie moka man centą už mano titanišką darbą. Net jei yra rimtų priežasčių taip manyti, primygtinai rekomenduojama to nedaryti, nes poveikis bus visiškai priešingas nei tikimasi.

Meilė, šeima, socialiniai santykiai

Asmeniniame gyvenime Jaučiui taip pat tikimasi šiek tiek sunkių metų. Ankstesni santykiai gali turėti problemų, apie kurias jie niekada nežinojo. Ir čia, kaip ir versle, jei pradėsite „atsisiųsti teises“, reikalausite savo požiūrio ir senų elgesio modelių, galėsite lengvai ir greitai prarasti savo santykius ir savo mylimąjį.
Tai laikas, kai smurtinis ir staigus išsiskyrimas yra labiau tikėtinas nei bet koks „malonumas“. Likimas primygtinai pareikalaus pakeisti ankstesnius elgesio modelius asmeniniame ir kasdieniame gyvenime, ir bus geriau, jei tai darysite patys, savo noru. Jei to sieksite, daugelį metų išlaikysite savo santykius, meilę ir patogią bendravimo su mylimuoju atmosferą. Jei ne, galite prarasti daug ir gauti galingą smūgį pasididžiavimui ir giliai širdies žaizdą daugeliui metų.

Sveikata

Ateinančiais metais likimas tiesiogine prasme priverčia Jaučius pradėti rūpintis savimi, atkreipiant dėmesį į savo kūną kaip į sielos šventyklą. Galimi netikėti įvykiai – traumos, aštrūs uždegiminių procesų paūmėjimai. Tais metais ypač pažeidžiama bus kvėpavimo sistema ir žarnos.

Šiais metais labai svarbu atsisakyti nepageidaujamų įpročių, ypač maisto. Dabar labiau nei bet kada svarbu pasikonsultuoti su dietologu, endokrinologu, sukurti tinkamos mitybos sistemą ir jos laikytis. Tuomet yra didelė tikimybė, kad jums neatsitiks ne tik nemalonių įvykių, bet, priešingai, sustiprės jūsų imunitetas ir net atsitrauks lėtinės lėtinės ligos.

Tikslus dvynių horoskopas 2021 m. Kas laukia ženklo finansų, meilės, sveikatos srityse

Daugelis Dvynių ateityje prisimins šiuos metus kaip vienus laimingiausių ir lemtingiausių jų gyvenime ir visose srityse. Daugeliui jų pasiseks tai, ko nepavyko daugelį metų, visi pralaimėjimai ir problemos liks praeityje.
2021 metų horoskopas sako, kad Dvyniai įžengs į laikotarpį, kai jų populiarumas, gerbėjų skaičius sparčiai augs, žmonės įvertins jų asmeninius nuopelnus ir poelgius. Jų idėjas ir profesinius pasiekimus taip pat labai vertins jų vadovai, kolegos, verslo partneriai ir klientai.
Pagrindinis patarimas šiems „Fortūnos“ numylėtiniams yra ne atsipalaiduoti, neužmigti ant laurų, o veikti, veikti ir vėl veikti.

Pinigai, karjera, verslas, investicijos

Finansinis dvynių horoskopas 2021 m. Žada aukštus pasiekimus, intensyvų ir didelio masto pajamų augimą. Pinigai beveik prilips prie jūsų rankų, tikėkitės begalinio kvitų srauto. Jei galvojote apie verslo kūrimą, tuomet geresnio laiko nerasite – dabar pats likimas jums palankus. Verslas vystysis greitai ir be kliūčių, jis taps stabilus ir klestės daugelį metų. Jei atidžiau pažvelgsite į 2021 metų horoskopą, Dvyniams finansuose ypač pasiseks vasario, birželio ir spalio mėnesiais.

Meilė, šeima, santykiai visuomenėje

2021 metų meilės horoskopas žada Dvyniams „derlių“ ir meilės reikaluose. Jei jie nėra laisvi nuo santykių, tai ateinančiais metais jie labiau nei bet kada tikisi sutikti savo gyvenimo meilę ir sukurti stiprią šeimą, paremtą abipusiu supratimu, globa ir bendromis intelektinėmis pažiūromis.
Jei jūsų santykiai jau yra stabilūs, bet apie vestuves dar nekalbėjote, tuomet labiausiai tikėtina, kad išgirsite ilgai lauktą pasiūlymą dėl santuokos.

Sveikata

Šiais metais Dvyniai jausis paprastai gerai. Tačiau gegužės, rugsėjo ir gruodžio mėnesiais jiems reikia rūpintis kvėpavimo sistema ir rankomis. Šiais mėnesiais dvyniai greičiausiai peršals, bronchų ir plaučių negalavimus bei galūnių traumas.

Tikslus vėžio horoskopas 2021 m. – finansai, meilė, sveikata

Vėžio ženklui ateinantys metai žada būti kontrastų metai, juos užpildys netikėti įvykiai. Bet kokie bus šie netikėtumai, teigiami ar neigiami, labai priklauso nuo pačių Vėžių.
Šio ženklo atstovai negalės „ramiai pasėdėti“, jiems tikrai teks ką nors pakeisti savo gyvenime, tada yra tikimybė, kad šios staigmenos nebus tragiškos, o džiaugsmingos.

Vėžiai turi atsiminti tik tai, kad būtina ką nors pakeisti pirmiausia savyje, be to jokie kiti pokyčiai nebus į naudą. Dabar ne laikas tokiems radikaliems pokyčiams kaip darbo ar gyvenimo draugo pakeitimas. Tačiau pats laikas išsiskirti iš žalingų įpročių savanoriškai, kitaip likimas privers tai padaryti jėga …

Pinigai, karjera, verslas, investicijos

Vėžiams, gimusiems birželio 16–21 d., Verslo veiklos metai nėra patys palankiausi. Daugelį verslininkų suklaidins staigus rinkos sąlygų pasikeitimas, o kadangi sėkmė nebus šių Vėžių pusėje, daugelis verslų atsidurs ant žlugimo ribos.
Daugelis darbuotojų susiduria su netikėtais atleidimais. Ir čia protingiausias elgesys bus naujų profesinių įgūdžių mokymas, kuris suteiks konkurencinį pranašumą darbo rinkoje ir greitai ras naują darbą.
Verslo ir pinigų prasme likusiems Vėžiams metai bus neutralūs. Jie daug uždirbti negalės, tačiau, kita vertus, nereikia tikėtis jokių ypatingų nuostolių.

Meilė, šeima, santykiai visuomenėje

Asmeniniame gyvenime nagų ir ilgų ūsų savininkams metai bus ramūs, neutralūs. Tie, kurie jau turi porą, paprastai bus patenkinti savo santykiais, o tai yra gerai, nes šis laikas bus mažiau sėkmingas naujoms meilės pažintims. Todėl Vėžiams patariama ginti tuos jau egzistuojančius santykius ir netikrinti jų tvirtumo teiginiais, nuoskaudomis ir skandalais.
Jei jie yra laisvi ir atkakliai ieškos objekto naujiems santykiams, tada šie bandymai gali būti sėkmingi, tačiau vargu ar užsimezgę santykiai baigsis stabilios poros sukūrimu.

Sveikata

Šiemet Vėžiai būtinai turi pasirūpinti savimi, nes jų energijos fonas paprastai bus sumažėjęs, o tai gali išprovokuoti imuniteto sumažėjimą ir pritraukti tiek naujų ligų, tiek pažadinti viduje snaudžiančius senus lėtinius negalavimus. Bet, kaip sakoma, Dievas apsaugo išgelbėtus. Vėžiai turi imtis prevencinių priemonių iš anksto, nelaukdami, kol atsiras problemos, ir pačiu netinkamiausiu momentu.

Horoskopas Liūtui 2021 m. Finansų, meilės ir sveikatos srityse

Nes „visų žvėrių karaliai“ šie metai praeis su šūkiu „Apvaizda nėra bailumas“. Kaip sakoma 2021 metų horoskope, būtent per šias savybes Liūtas sugebės likimo peripetijas paversti pergalių paradu. Daugeliui Liūtų kaprizinga „Fortune“ šiais metais gali išmesti daugybę jėgos išbandymų. Bet tik todėl, kad jie suvaldytų savo pernelyg didelį pasididžiavimą, o kartais ir pasididžiavimą, išmoktų išminties, takto ir atsargumo. Tai ypač pasakytina apie Liūtus, gimusius nuo liepos 23 iki rugpjūčio 6 d.
Paprastai Liūtai yra labai nepaprasti, kūrybingi žmonės, karališki, pasitikintys savimi ir tiesiog dievinantys spindėti, valdyti. Tačiau 2021 metų horoskopas Liūtui pataria pažvelgti į pirmąjį pusmetį. Nors patiems Liūtams susidarys įspūdis, kad visa Visata vienu metu ėmėsi ginklų prieš juos, būtent šiuo laikotarpiu viskas prisidės prie Liūto savirealizacijos.

Pinigai, karjera, verslas, investicijos

Čia yra materialūs dalykai – būtent šioje srityje Liūtai ateinančiais metais gali labai pasisekti. Daugelis Liūtų, jei jie yra verslininkai, uždirbs didelį pelną iš savo kūrybinio darbo produktų, juos gerai įvertins ir priims įgyvendinti. Remiantis finansiniu horoskopu, Liūtas 2021 m. Galės gauti pelną projektuose, susijusiuose su:
 1. • brangių prekių pardavimas, ypač namams,
 2. • žemės gerinimas,
 3. • automobilių infrastruktūra,
 4. • švietimas,
 5. • draudimas.
Lvovui ypač palankus laikas finansiniams reikalams bus kovas-balandis, liepa, rugsėjis ir gruodis. Visus metus geriau neinvestuoti, nes visos svajonės apie dividendus išsipildys priešingai …

Meilė, šeima, santykiai visuomenėje

Liūtas 2021 m. Nesulauks didelio džiaugsmo iš savo asmeninio gyvenimo. Skirtingai nei pinigų sferoje, kur yra net sunkių, bet didelių sėkmės galimybių, asmeninis Liūtų gyvenimas ateinančiais metais gali pasirodyti ne toks produktyvus ir keliantis daugiau streso. Didelė tikimybė kilti dėl skandalingų kivirčų, staigių ir nemalonių išsiskyrimų. Be to, patys Liūtai dažniausiai išprovokuos tokią įvykių eigą. Tai ypač pasakytina apie moteris liūtes, gimusias liepos 23 – rugpjūčio 6 d.
Šio scenarijaus galima išvengti vadovaujantis šiais patarimais:
 1. 1. Jei jau esate pora ir neplanuojate išsiskirti su partneriu, tai bent metams pamirškite, kad esate „žvėrių karalius“.
 2. 2. Saikingai siekite savo ambicijų, neleiskite kaltinamų kalbų, ypač pakeltais balsais savo kolegų atžvilgiu, neginkite savo teisių, nes dabar tai daugiau nei netinkamas laikas.
Bet dabar labiau nei bet kada tinkamas laikas pakeisti savo įvaizdį! Tai bus tikrai originalu, neįprasta, bet kartu ir kilnu bei garbinga.

Sveikata

Ateinančiais metais sveikatos tema pareikalaus didesnio jūsų dėmesio. Ypatingo pažeidžiamumo zonoje bus:
 1. • galva,
 2. • širdies ir kraujagyslių sistema,
 3. • plonosios žarnos, ypač dvylikapirštės žarnos.
Šių metų sporto apkrovos dėl susilpnėjusios širdies ir kraujagyslių turėtų būti švelnios ir vidutinio sunkumo. Tačiau būtent 2021 metais Liūtai, kaip niekas kitas, galės rasti gydytoją su didžiąja raide, kuris ir dabar, ir ateityje galės padėti ne tik patiems Liūtams, bet ir visiems artimiesiems bei tapti gerais jų draugais ir išmintingais padėjėjais.

Tikslus Mergelės 2021 m. Horoskopas finansų, meilės, sveikatos srityse

Apskritai Mergelė ateinančius metus prisimins kaip labai teigiamus.
Taigi Mergelėms, kurios svajojo išspręsti savo būsto problemą, greičiausiai bus arba puiki idėja dėl ankstyvo jos sprendimo, kuris bus nedelsiant pradėtas įgyvendinti, arba tikrasis sprendimas. Jei Mergelės nejaučia kvadratinių metrų trūkumo, o jų namų lizdas jau yra, tai daugelis jų pradės taisyti visą savo svajonę.
Jei viena iš Mergelių pajuto, kad jiems trūksta šviežių įspūdžių, kad „liko namuose“, šiemet jie pajus tikrą proveržį – Mergelių laukia daug netikėtų, įdomių kelionių.

Pinigai, karjera, verslas, investicijos

Materialia prasme Mergelės 2021 m. Yra tarp likimo pakalikų. Beveik bet koks jų planas padidinti savo pajamas bus patenkintas gausia „Fortune“ parama. Tai ypač pasakytina apie Mergeles, gimusias rugsėjo 13-16 dienomis. Būtent ateinančiais metais samdomi šio ženklo darbuotojai pastebės didelį karjeros laiptelių kilimą ir atlyginimų kilimą. Tiesa, atsakomybė, darbų apimtis taip pat didės, tačiau Mergelės nėra užimtos kruopštumu!

Meilė, šeima, santykiai visuomenėje

2021 metais daugelis Mergelių, net turėdamos tyliausią ir kukliausią charakterį, rimtai išaugins savo asmeninę charizmą, kurią padidins ledi Luck. Tai paveiks ir meilės gyvenimą: daugelis Mergelių įgyvendins savo meilės svajones. Daugybė laisvų Mergelių sutiks savo sielos draugą.
Mergelės, jau susituokusios porose, taip pat turės daug malonių emocijų priežasčių. Be to, Mergelės, gimusios rugpjūčio 28 – rugsėjo 6 dienomis, gali patirti tikrai netikėtą ir malonią staigmeną, kuri ateinančiais metais gali pakeisti jų meilės gyvenimo eigą į gerąją pusę.

Sveikata

Iš esmės energinis ir fizinis Mergelės fonas ateinančiais metais bus tolygus ir vidutiniškai stiprus. Tačiau kovo, balandžio, rugpjūčio ir spalio mėnesiais gali kilti netikėtų raumenų ir kaulų sistemos bei inkstų problemų. Norėdami užkirsti kelią šioms galimoms problemoms, Mergelės šiais mėnesiais turi arba šiek tiek pailsėti, arba tiesiog kuo labiau sumažinti bendravimą su nepažįstamais, nepažįstamais žmonėmis.

Tikslus 2021 m. Svarstyklių horoskopas finansų, meilės ir sveikatos srityse

Kai kuriais atžvilgiais ateinantys metai bus prisiminti kaip džiaugsmingi ir kupini pasiekimų, o kitais – kaip labai sunkūs. Pirma, šiais metais darbas ir pinigai bus vienoje skalės pusėje, o meilė ir šeima – kitoje. Gyvenimas tęsis šiuo Zodiako ženklu, siekdamas harmonijos taip, kad šių puodelių paprasčiausiai nebus galima subalansuoti, turėsite pasirinkti – arba asmeninį gyvenimą, arba socialinius ir finansinius reikalus.
Svarstyklės turi suprasti, kad tai tik likimo pamoka, kurios esmė yra tokia: yra atvejų, kai reikia aiškiai nustatyti prioritetus ir sutelkti dėmesį į vieną dalyką. Tik tokiu būdu, sukūrę visišką tvarką ir blizgesį vienoje gyvenimo srityje, galite ramiai ir skrupulingai prisiimti kitą ir ten pasiekti tą pačią sėkmę. Jei bandote bėgti dviem kryptimis vienu metu, tada nesunku atspėti, ką ir su kokia sėkme galite taip bėgti. Kaip sakoma, vijosi du kiškius …

Pinigai, verslas, karjera, investicijos

Jei šiais metais prioritetus perkelsite į verslo, pinigų ir karjeros klausimus, o asmeninio gyvenimo klausimus laikinai paliksite vėlesniam laikui, tai bus didžiulio pakilimo metai. Kaip žada Svarstyklių finansinis horoskopas 2021 m., Investicijos bus labai sėkmingos, labai pelningos ir stabiliai dirbs. Esate ypač skatinami investuoti į tauriuosius metalus ir technologijų atsargas.
Geriausios investavimo galimybės:
 1. • didelė plastikų gamyba;
 2. • kompozicinių medžiagų gamintojų akcijos;
 3. • didelės įrangos būstui ir komunalinėms paslaugoms gamyba;
 4. • užjūrio turtas.

Meilė, šeima, santykiai visuomenėje

Jei laikinai paliksite reikalus nuošalyje ir pasirinksite asmeninio gyvenimo priemonę kaip metų prioritetą, tuomet gausite ir didelę likimo premiją. Jei ieškote savo „vieno ir vienintelio“, tikrai jį sutiksite, o jūsų meilė bus abipusė. Be to, jūsų mylimojo suderinamumas su jumis bus dar geresnis, nei patys galvojote. Norėdami susitikti su juo, aplankykite daugiau vietų, kur susirenka daugybė žmonių.
Jei jau esate vedęs, tada žvaigždės jums žada bendrų vertingų pirkinių. Dabar daugelis Svarstyklių gali persikelti į naują, didesnį, jaukų butą, nusipirkti privatų namą.

Sveikata

Naujaisiais 2021 metais, anot horoskopo, Svarstyklės nepatirs sveikatos problemų, jei pradės vengti nuolatinių vidinių išgyvenimų ir bandymų derinti nesuderinamus, būti visiems naudingais. Jei nustosite jaudintis dėl to, ko negalite pakeisti, sveikata nesukels problemų. Ir jei tęsiate bevaisį išgyvenimą, nesilaikote psichinės ir emocinės psichohigienos, tada sveikatos problemos gali būti žalingos.

Tikslus 2021 m. Skorpiono horoskopas finansų, meilės, sveikatos srityse

Pagrindinė šių metų „Skorpiono“ tema yra gili asmeninė transformacija, kuri sukels pokyčius daugelyje gyvenimo sričių, daugiausia teigiamų. Galbūt daugelis iš jų ras Mokytoją su didžiąja raide, tikrą trenerį, mentorių, kuris rūpestingai ir efektyviai jiems padės išspręsti skubias problemas.
Kai kurie Skorpionai negrįžtamai atsisakys blogų įpročių, išsiugdys naujus mąstymo modelius ir emocines reakcijas. Tokiu atveju jiems tiesiog garantuojama Aukštųjų jėgų pagalba, o šie metai jiems bus prisiminti kaip laikas, kuris apvertė visą gyvenimą.

Pinigai, karjera, verslas, investicijos

Jei kuris nors iš Skorpionų, gimęs lapkričio 15–18 dienomis, nusprendė kartu su verslo partneriu atidaryti didelę įmonę, investuoti į stambų verslą, tuomet turėtumėte žinoti – Dievas jums padės! Aukštesnės jėgos palaimina šį verslą ir jie visapusiškai prisidės prie jūsų sėkmės. Tik nekantrūs, lošiantys ir aistringi Skorpionai rizikuoja patekti į pagundą ir apleisti šį verslą dėl savo skubėjimo. Ir jokiu būdu neturėtumėte to daryti!

Meilė, šeima, santykiai visuomenėje

Tai nereiškia, kad asmeniniame Skorpionų gyvenime viskas vyko vienareikšmiškai gerai ir paprastai. Nors metai paprastai prisideda prie jų populiarumo ir patrauklumo augimo, jie suteikia nedaug būdų ir galimybių radikaliems teigiamiems įvykiams jų asmeniniame gyvenime.
Kai kurie Skorpionai, neturintys santuokos ryšių, vis tiek galės susipažinti su didžiulės meilės objektu, tačiau tik esant tam tikroms aplinkybėms. Visiems kitiems ženklo atstovams metai, greičiausiai, neatneš pokyčių asmeniniame gyvenime.

Sveikata

Šiais metais Skorpionai bus labai susitelkę į „sveikatos remontą“. Daugelis jų, ilgai nesilankę pas gydytojus, šiais metais eis pas juos savanoriškai, entuziastingai ir nelaukdami problemų.

Horoskopas Šauliui 2021 finansams, meilei, sveikatai, karjerai

Šaulys šiais metais taip pat pasirodė tarp likimo favoritų. Lady Luck jam pritaria beveik visose gyvenimo srityse. Tik vienas BET: jų sėkmės tipas bus trumpalaikis principu „greitai griebk ir pabėk“. Gyvenimas jiems suteiks daugybę galimybių, tačiau jis „nelauks“, kol jie sugalvos, kas ir kaip, išsiaiškins „ar aš galiu“ ir „kodėl aš turėčiau“ – neparodė griebiančio reflekso, o tai reiškia, kad dovaną atsiimame. Savotiškas „Auksinė žuvis – penkios minutės“.
Todėl Šaulys šiais metais turėtų būti kaip niekad aktyvus, net šiek tiek agresyvus, tvirtas ir azartiškas tiek versle, tiek meilėje.

Pinigai, karjera, verslas, investicijos

Šaulys, dirbantis samdomą darbą, šiais metais turi visas galimybes greitai ir užtikrintai kilti karjeros laiptais. Be to, jiems tai padės visi ir visi – ir kolegos, lygūs pagal oficialų statusą, ir tiesioginiai vadovai, ir aukščiausioji vadovybė. Norint tokiam kilimui, Šauliams dabar reikia vieno dalyko – iki galo įjungti savo asmeninį žavesį, natūralią išmintį, dosnumą ir gerumą, nes dauguma jų turi šias savybes gausiai.

Meilė, santuoka, santykiai visuomenėje

Kalbant apie asmeninį gyvenimą, Strelcovui bus labai įdomūs metai. Pirma, sena meilė sugrįš į daugelį jų arba atsinaujins santykiai, kurie kažkada buvo staiga nutrūkę ir Šaulio nemalonėje. Daugeliui praeities santykiuose bus įvestas aiškumo elementas, kuris leis atsikratyti senos patirties, užtaisyti nuoširdžias žaizdas, kurios nuo to laiko negijo. Daugelis Šaulių žino apie savo praeities klaidas meilės santykiuose ir netgi galės jas ištaisyti nepakenkdami savo pasididžiavimui. Be to, senoji meilė turi galimybę tarsi vėl gyventi, bet pagal laimingesnį ir įteisintą scenarijų.

Sveikata

Strelcovas šiais metais turi palyginti mažai priežasčių nerimauti dėl sveikatos, ji bus daugmaž stabili. Tačiau energetiškai pažeidžiami gali būti:
 1. • vidinės gleivinės,
 2. • oda ir raumenys, ypač kojos.
Todėl būtina skirti pakankamai dėmesio jų priežiūrai, taip pat kasdieniam geram poilsiui.

Bendras Ožiaragių horoskopas 2021 m. – finansai, meilė, sveikata

Skirtingomis datomis gimusiems Ožiaragiams šie metai gali būti labai skirtingos kokybės. Ožiaragis, gimęs laikotarpiu nuo gruodžio 22 iki sausio 8 dienos ir nuo sausio 18 iki 21 dienos, šiuos metus gyvens palyginti ramiai, tam tikru požiūriu net įprastai, tačiau be jokių pavojų ir neigiamų įvykių.
Gimusiems sausio 9–13 dienomis metai gali atnešti netikėtų pokyčių. Kažkas staiga neteks seno darbo arba, priešingai, ras naują, o gal abu. Kažkas išsiskirs su santuokos partneriu, kažkas, priešingai, staiga ir greitai suras didelę meilę ir šeimą. Bet galime tikrai pasakyti: šie renginiai Ožiaragiams bus skirti tik į gera.
Galiausiai tie Ožiaragiai, kurie gimė sausio 14–18 dienomis, atsidurs įvykių, kurie bus apibūdinami kaip katarsis, centre. Po šių įvykių jie supras, kad jų gyvenimas niekada nebus toks. Bendras Ožiaragio 2021 metų horoskopas taip pat žada realų pavojų gyvybei ar sveikatai, o kai kurie išgelbės artimų žmonių gyvybę ir sveikatą. Versle ir karjeroje jie taip pat susidurs su tokiomis situacijomis kaip „pataikyti ar praleisti“.

Pinigai, verslas, karjera, investicijos

2021 metų Ožiaragiai suteiks daug palankių galimybių kilti karjeros laiptais ir uždarbiu, tačiau tik tuo atveju, jei leis sau veikti spontaniškai, atsižvelgdami į situaciją ir greitai. Jei jie nuspręs veikti pagal griežtą apskaičiavimą, pagal iš anksto patvirtintą planą, yra lėti, tada jie beveik garantuotai praleis šias galimybes.
Ir jei šiais metais jie neišmoksta elgtis ne pagal savo protą, o pagal savo širdį, pagal intuiciją, tada jie gali tiesiog atbaidyti didelę sėkmę nuo savęs. Todėl Ožiaragis tiesiog įpareigotas užsiimti ezoterinėmis praktikomis, kurios išlaisvina pasąmonę ir asmeninę energiją, konsultuotis su psichologu ir dirbti su treneriu.

Meilė, šeima, santykiai visuomenėje

Ožiaragio meilės horoskopas 2021 metais žada palyginti ramų ir vidutiniškai teigiamą laiką. Tiesa, dauguma naujų santykių, užmegztų šiais metais, neilgai truks, tačiau jie bus labai malonūs, pripildyti naujų teigiamų ir neįprastų potyrių, o jų poskonis išliks dažniausiai malonus.
Todėl patarimas: sureguliuokite tai, kad geriau nedėti didelių vilčių į naują meilės pomėgį.
Stabiliomis poromis dauguma Ožiaragių 2021 m. Turės būtent tą laikotarpį, apie kurį galima pasakyti: „Tylu asmeniniame fronte …“.

Sveikata

Daugumai kitų Ožiaragių sveikatos požiūriu metai bus neutralūs. Bet jiems vis tiek reikia skirti didesnį dėmesį ir rūpintis storąja žarna, dantimis ir kaulų sistema. Reguliarus kūno valymas ir psichinė higiena yra tai, ko jiems reikia norint sėkmingai gyventi ir išlaikyti gerą sveikatą.

Tikslus Vandenio horoskopas 2021 m. Kas laukia ženklo finansų, meilės, sveikatos srityse

Vandeniai, gimę skirtingomis datomis, šiuos metus gali praleisti labai skirtingai. Horoskopas žada Vandeniui, gimusiam sausio mėnesį ir pačioje vasario pradžioje, galimybę padaryti ryškų „blitzkriegą“ ir įgyvendinti didelę svajonę, ypač sausio, vasario, taip pat birželio ir rugpjūčio mėnesiais. Tie, kurie gimė vasario antroje pusėje, gaus puikią progą pasisekti sėkmės kovo-gegužės arba lapkričio-gruodžio mėnesiais.
Tačiau be išimties visi šio ženklo atstovai turės daugiau galimybių pakilti visuomenėje, profesijoje, reputacijoje. Kai kurie iš jų vyks į nuostabias įdomias ilgas keliones, kurios įsimins visam gyvenimui ir bus kupinos tiek ryškių romantiškų, tiek verslo renginių.

Pinigai, verslas, karjera, investicijos

Daugelis karjerą kuriančių Vandenių šiais metais gali pasiekti savo piką. Jei tai yra valstybės tarnautojo karjera, tai būtent šiais metais galite pasiekti tą pagrindinę lyderio poziciją, apie kurią seniai svajojote. Tiesa, Vasario 1–14 dienomis gimusiems Vandeniams šis pasiekimas neapsieis be erzinančio niuanso – buvę jūsų konkurentai, kurie taip pat anksčiau pretendavo į šias pareigas, neišvengiamai pradės „kapstytis“ po jumis, tačiau jums pralaimėjo. Taigi iš anksto imkitės veiksmų, kad išvengtumėte jų machinacijų ir paneigtumėte slaptų žaidimų rezultatus.

Meilė, šeima, santykiai visuomenėje

Žmonės jus mylės, gerbs ir visaip pasieks. Tai neišvengiamai paveiks meilės sferą. Jei esate Vandenis, gimęs sausio mėnesį ir vasario pradžioje, Kupidono strėlė gali lengvai paspausti jus, o abipusė laiminga meilė daugelį metų gali įsitaisyti jūsų širdyje.
Visi jau susituokę Vandeniai turės galimybę atnaujinti savo jausmus, įnešti į juos naują įkvėpimo srautą. Kaip tiksliai tai vyksta, priklauso nuo jūsų asmeninio horoskopo.

Sveikata

Šiais metais Vandenyje kvėpavimo organai bus pažeidžiami, ypač gerklų ir trachėjos, taip pat medžiagų apykaita, trombozės, polipų ir kitų perkrovų tikimybė yra didelė. Todėl pats laikas apsilankyti pas tokius medicinos specialistus:
 1. • otolaringologas,
 2. • endokrinologas,
 3. • flebologas
 4. • ir kt.

Tikslus 2021 m. Horoskopas žuvims – ko tikėtis finansų, meilės, sveikatos srityse

“Aš maudžiuosi meilėje ir kūryboje, kaip žuvis vandenyje!” – taip gyvens dauguma Žuvų ženklo atstovų 2021 m. Šiais metais, kaip niekada anksčiau, likimas palankiai vertins jų ekscentriškumą, spontaniškus nenuspėjamus veiksmus, rinkimus širdies pašaukimu. Būtent tokiu elgesiu Rybka sugebės pažodžiui pakeisti savo gyvenimą šiais metais, perkelti jį į naują, laimingą gyvenimo etapą.
Jie tiesiog turi atsiverti žmonėms ir aplinkybėms, pradėti daryti tai, ką sumanė ar netikėtai nusprendė. Iš pradžių tai atrodys šiek tiek baisu – daugelis Žuvų yra labai įtarūs, baikštūs žmonės, kurie labiau nenori kitiems rodyti savo jausmų ir minčių. Bet jei šios abejonės bus įveiktos ir imsis apsispręsti dėl veiksmų, tuomet likimas jas gausiai apdovanos už drąsą.

Pinigai, verslas, karjera, investicijos

Žuvys, dirbančios samdomą darbą, turi dideles galimybes gauti naujas pareigas ir padidinti atlyginimus, o kai kurios persikels į naujas darbo vietas iš vienos įmonės į kitą. Tiesa, jiems teks naujoje vietoje spręsti labai nestandartines užduotis, su kuriomis anksčiau neteko susidurti.
Kai kurios Žuvys spontaniškai spręs dėl radikalių pokyčių profesinės veiklos srityje. Pavyzdžiui, žuvies buhalteris, turintis daugiau nei 20 metų patirtį, kurį kolegos ir viršininkai gerbia už nuopelnus ir pažodžiui nešioja ant rankų, staiga spjaudosi į visus ankstesnius pasiekimus ir palieka … auginti vaikus privačiame darželyje arba gaminti siuvimo dirbtuves dizainerių drabužiai.

Meilė, šeima, santykiai

Daugelis Žuvų šiais metais stačia galva pasiners į meilės telkinį. Ir tai bus abipusis ilgą laiką ir atneš tikrą laimę! Tai ypač pasakytina apie tuos, kurie gimė kovo 11-15 dienomis.
Tiems, kurie gimė vasario 29 – kovo 6 dienomis, susitikimą su nauju mylimuoju lydės nedidelė nenugalima jėga, jaudinantys, bet ryškūs įvykiai arba labai neįprastomis, nenuspėjamomis ir labai ekstravagantiškomis aplinkybėmis.
Kita vertus, žuvys, palaikančios stabilius santykius, taip pat gaus dalį emocinių protrūkių ir atgaivins emocinius jausmus savo kolegoms.

Sveikata

Vienintelis dalykas, kurį žuvys gali rimtai pakelti, yra nervų sistema:
 1. • miego problemos,
 2. • nesugebėjimas atsipalaiduoti,
 3. • energijos stoka susikaupti teisingam dalykui.
Galbūt tam visam reikės specializuotų specialistų pagalbos.


Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne. Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, pasidalinkite jais su mumis!

Taipat skaitykite
 • Naujųjų metų horoskopas: kas laukia Zodiako ženklų 2019 metų pabaigoje
 • Meilės horoskopas 2020 metams už kiekvieną zodiako ženklą
 • Finansinis horoskopas: Sužinokite, ko galite tikėtis ateinančiais metais
 • Zodiako ženklai, kurie laikomi aistringiausiais!
 • Meilės horoskopas 2021 metams