KitokiaMedicina.lt
» » » Ciberžolės nauda kepenims ir smegenims!
» » » Ciberžolės nauda kepenims ir smegenims!

  Ciberžolės nauda kepenims ir smegenims!


  Neįtikėtinai naudinga!  Ciberžolė - dažniausiai naudojamas prieskonis, bet jūs turbūt pamiršote, kad tai yra kur kas daugiau nei prieskonis (paranormal.lt).  Geltonos spalvos prieskonis stiprina sveikatą ir "pataiso" beveik kiekvieną sveikatos problemą. Ji daro stebuklus smegenims ir kepenims  ciberžolė, ciberžolės nauda, vanduo, gydymas, kepenys, smegenys, nauda  Kepenų sveikata ir vėžio prevencija  Ciberžolė visada buvo naudojama kepenų ligų gydymui. Tačiau, mokslas pirmą kartą patvirtino ciberžolės poveikį prieš dvidešimt metų.  Pasak ekspertų, kepenys naudoja priešuždegiminį ir antioksidacinį ciberžolės poveikį. Tai sumažina kepenų pažeidimą, kurį sukelia cirozė, geležies perdozavimas, etanolis, toksiškumas ir kepenų ligos, tokios kaip cholestazė.  Kurkuminas, aktyvi sudedamoji ciberžolės dalis, sumažina kepenų vėžio riziką, dėka jo sumažėja kancerogenų (tioacetamino) poveikis.  Ciberžolė ir smegenų sveikata  Mokslininkai patvirtino, kad ciberžolė pagerina smegenų funkcijas. Kurkuminas blokuoja beta-amiloido kaupimąsi iki 40%. Beta-amiloido plokštelės yra pagrindinė Alzhaimerio ligos priežastis.  Ciberžolė turi priešuždegiminį poveikį, kuris labai naudingas gydant Alzhaimerio ligą. Prieskonis sumažina uždegimą. Tyrimai taip pat patvirtino galimybės gydant depresiją.  Ciberžolė ir aliejus / riebalai  Ingredientai:
  • 1 šaukštas ciberžolės

  • 1 valgomasis šaukštas kokoso aliejaus

  • 2 puodeliai kokoso pieno

  • šaukštelis juodųjų pipirų.  Paruošimas:  Įkaitinkite ingredientus puode ir leiskite mišiniui užvirti. Išjunkite šilumą ir gerkite šiltą gėrimą. Taip pat galite jį įdėti į sriubą, karį ir kitus patiekalus.  Vanduo su ciberžole  Ingredientai:
  • ¼ šaukštelio ciberžolės

  • 1-2 puodelio vandens  Paruošimas:  Leiskite vandeniui užvirti ir sumaišykite su ciberžole. Virkite 10 minučių, tada leiskite atvėsti keletą minučių. Mėgaukitės šiltu vandeniu su ciberžole.  Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne. Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, pasidalinkite jais su mumis!

  Taipat skaitykite
 • Čia yra šilto vandens ir ciberžolės pasekmės kiekvieną rytą! Būtinai išbandykite!
 • Išgerkite ryte vandens su ciberžole - neįtikėtina nauda kūnui
 • Ciberžolės vanduo nuo skydliaukės, kepenų, skausmo, smegenų!
 • Išgerkite vandens su ciberžole, neįtikėtinai naudinga jūsų kūnui!
 • Išsigydyk nuo artrito, skausmo, uždegimo. Apsaugok širdį, tik su vienu gėrimu!

Ciberžolės nauda kepenims ir smegenims!


Neįtikėtinai naudinga!Ciberžolė - dažniausiai naudojamas prieskonis, bet jūs turbūt pamiršote, kad tai yra kur kas daugiau nei prieskonis (paranormal.lt).Geltonos spalvos prieskonis stiprina sveikatą ir "pataiso" beveik kiekvieną sveikatos problemą. Ji daro stebuklus smegenims ir kepenimsciberžolė, ciberžolės nauda, vanduo, gydymas, kepenys, smegenys, naudaKepenų sveikata ir vėžio prevencijaCiberžolė visada buvo naudojama kepenų ligų gydymui. Tačiau, mokslas pirmą kartą patvirtino ciberžolės poveikį prieš dvidešimt metų.Pasak ekspertų, kepenys naudoja priešuždegiminį ir antioksidacinį ciberžolės poveikį. Tai sumažina kepenų pažeidimą, kurį sukelia cirozė, geležies perdozavimas, etanolis, toksiškumas ir kepenų ligos, tokios kaip cholestazė.Kurkuminas, aktyvi sudedamoji ciberžolės dalis, sumažina kepenų vėžio riziką, dėka jo sumažėja kancerogenų (tioacetamino) poveikis.Ciberžolė ir smegenų sveikataMokslininkai patvirtino, kad ciberžolė pagerina smegenų funkcijas. Kurkuminas blokuoja beta-amiloido kaupimąsi iki 40%. Beta-amiloido plokštelės yra pagrindinė Alzhaimerio ligos priežastis.Ciberžolė turi priešuždegiminį poveikį, kuris labai naudingas gydant Alzhaimerio ligą. Prieskonis sumažina uždegimą. Tyrimai taip pat patvirtino galimybės gydant depresiją.Ciberžolė ir aliejus / riebalaiIngredientai:

Paruošimas:Įkaitinkite ingredientus puode ir leiskite mišiniui užvirti. Išjunkite šilumą ir gerkite šiltą gėrimą. Taip pat galite jį įdėti į sriubą, karį ir kitus patiekalus.Vanduo su ciberžoleIngredientai:

Paruošimas:Leiskite vandeniui užvirti ir sumaišykite su ciberžole. Virkite 10 minučių, tada leiskite atvėsti keletą minučių. Mėgaukitės šiltu vandeniu su ciberžole.Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne. Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, pasidalinkite jais su mumis!

Taipat skaitykite
 • Čia yra šilto vandens ir ciberžolės pasekmės kiekvieną rytą! Būtinai išbandykite!
 • Išgerkite ryte vandens su ciberžole - neįtikėtina nauda kūnui
 • Ciberžolės vanduo nuo skydliaukės, kepenų, skausmo, smegenų!
 • Išgerkite vandens su ciberžole, neįtikėtinai naudinga jūsų kūnui!
 • Išsigydyk nuo artrito, skausmo, uždegimo. Apsaugok širdį, tik su vienu gėrimu!