KitokiaMedicina.lt
» » » Sužinok, paprasto lapo neįtikėtinas savybes! Jis išgydys cistitą, artritą, otitą, knarkimą ir dar 35 ligas!
» » » Sužinok, paprasto lapo neįtikėtinas savybes! Jis išgydys cistitą, artritą, otitą, knarkimą ir dar 35 ligas!

  Sužinok, paprasto lapo neįtikėtinas savybes! Jis išgydys cistitą, artritą, otitą, knarkimą ir dar 35 ligas!


  Šis lapas turi nuostabių gydomųjų galių! Šie pateikti faktai nustebins Jus!  Mes visi naudojame lauro lapus paruošiant įvairius patiekalus, tačiau tik nedaugelis žino apie šio prieskonio gydomąsias savybes!  Liaudies medicinoje, lauro lapai yra naudojami įvairioms ligoms gydyti, pavyzdžiui, cistitą, galvos skausmus ir migreną, raumenų mėšlungį, artritą, priešmenstruacinį sindromą, depresija, odos infekcijas, turint sėdmeninio nervo problemas, raumenų silpnumą, pilvo pūtimą, uretritą, patinimus, otitą, knarkimą ir miego apnėja, raumenų kontraktūrą.  Žinoma, kaip natūrali priemonė nuo rėmens ir ne virškinimo. Lauro lapai stimuliuoja virškinimo sistemą, turi galimybę detoksikuoti kepenis.  <!--IMG1-->Sužinok, paprasto lapo neįtikėtinas savybes!<!--IMG1-->  Jie, taip pat turi bronchų plečiamąjį poveikį, dėl to, ji yra puiki priemonė nuo kvėpavimo takų ligų, tokių, kaip peršalimas ir bronchitas. Be to, tai lauro lapai turi anti-bakterinių ir anti-reumatinių savybių.  Lauro aliejus gali būti naudojamas aromaterapijoje. Jo skonis atstumia vabzdžius, bei apvalo aplinką nuo patogenų, skatina atsipalaidavimą nervų sistemai, siekiant įveikti neigiamus jausmus, pavyzdžiui, baimę, depresiją ir nerimą.  Lauro aliejus gali būti naudojamas gydomajame masaže, aktyvuoja kraujotaka, stimuliuoja limfos drenažą, sėkmingai susidoroja su patinimais. Toks masažas yra naudojamas gydyti nevalingus kūno judesius ir raumenų sąstingį, dėl sukeltų kraujotakos problemų.  Kovojant su knarkimu, naudojamas žmogaus krūtinės masažas su lauro lapų aliejumi, kuris turi kvėpavimo problemų.  Be to, lauro aliejaus kvapas, kaip raminama priemonė vaikams, tai padeda kovoti su baimės jausmu, panika ir vėmimu. Tiesiog palašinkite laurų aliejų kambaryje.  Lauro aliejų galima pasigaminti namuose! Norėdami tai padaryti, jums reikės:
  • 250 ml alyvuogių aliejaus;

  • 30 gramų džiovintų lauro lapų;

  • indo iš tamsaus stiklo.  Į tamsų indą, stiklainį iš tamsaus stiklo, įdėkite lauro lapus ir užpilkite juos alyvuogių aliejumi, leiskite pastovėti 30 dienų, sausoje , tamsioje vietoje. Kiekvieną dieną talpą, pakratykite. Pasibaigus šiam laikotarpiui, galite naudoti laurų aliejų terapiniais, gydomaisiais tikslais.  Dar vienas gydomųjų savybių būdas iš laurų yra jo sultinio paruošimas. Užvirinkite 2 lauro lapus, vieno puodelio vandenyje ir leiskite pastovėti 15 minučių, perkoškite.  Gerkite nuo 2 iki 3 puodelių per dieną šio gėrimo, jūs pajusite rezultatus po 2 savaičių.  Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne. Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, pasidalinkite jais su mumis!

  Taipat skaitykite
 • Liaudies priemonė visiškai išvalys, pagydys jūsų kūną, štai kaip!
 • Lauro lapų nauda sveikatai
 • Šie lapai yra geresni nei daugelis tablečių sumažins kraujo spaudimą, cukraus kiekį kraujyje, taip pat išvalys kraujagysles iš cholesterolio ir plokštelių!
 • Paprastas būdas atsikratyti venų varikozės, sąnarių skausmo, atminties sutrikimus ir galvos skausmą
 • Pašalinkite diabetą, aukštą kraujo spaudimą, riebalus ir nemiga

Sužinok, paprasto lapo neįtikėtinas savybes! Jis išgydys cistitą, artritą, otitą, knarkimą ir dar 35 ligas!


Šis lapas turi nuostabių gydomųjų galių! Šie pateikti faktai nustebins Jus!Mes visi naudojame lauro lapus paruošiant įvairius patiekalus, tačiau tik nedaugelis žino apie šio prieskonio gydomąsias savybes!Liaudies medicinoje, lauro lapai yra naudojami įvairioms ligoms gydyti, pavyzdžiui, cistitą, galvos skausmus ir migreną, raumenų mėšlungį, artritą, priešmenstruacinį sindromą, depresija, odos infekcijas, turint sėdmeninio nervo problemas, raumenų silpnumą, pilvo pūtimą, uretritą, patinimus, otitą, knarkimą ir miego apnėja, raumenų kontraktūrą.Žinoma, kaip natūrali priemonė nuo rėmens ir ne virškinimo. Lauro lapai stimuliuoja virškinimo sistemą, turi galimybę detoksikuoti kepenis.<!--IMG1-->Sužinok, paprasto lapo neįtikėtinas savybes!<!--IMG1-->Jie, taip pat turi bronchų plečiamąjį poveikį, dėl to, ji yra puiki priemonė nuo kvėpavimo takų ligų, tokių, kaip peršalimas ir bronchitas. Be to, tai lauro lapai turi anti-bakterinių ir anti-reumatinių savybių.Lauro aliejus gali būti naudojamas aromaterapijoje. Jo skonis atstumia vabzdžius, bei apvalo aplinką nuo patogenų, skatina atsipalaidavimą nervų sistemai, siekiant įveikti neigiamus jausmus, pavyzdžiui, baimę, depresiją ir nerimą.Lauro aliejus gali būti naudojamas gydomajame masaže, aktyvuoja kraujotaka, stimuliuoja limfos drenažą, sėkmingai susidoroja su patinimais. Toks masažas yra naudojamas gydyti nevalingus kūno judesius ir raumenų sąstingį, dėl sukeltų kraujotakos problemų.Kovojant su knarkimu, naudojamas žmogaus krūtinės masažas su lauro lapų aliejumi, kuris turi kvėpavimo problemų.Be to, lauro aliejaus kvapas, kaip raminama priemonė vaikams, tai padeda kovoti su baimės jausmu, panika ir vėmimu. Tiesiog palašinkite laurų aliejų kambaryje.Lauro aliejų galima pasigaminti namuose! Norėdami tai padaryti, jums reikės:

Į tamsų indą, stiklainį iš tamsaus stiklo, įdėkite lauro lapus ir užpilkite juos alyvuogių aliejumi, leiskite pastovėti 30 dienų, sausoje , tamsioje vietoje. Kiekvieną dieną talpą, pakratykite. Pasibaigus šiam laikotarpiui, galite naudoti laurų aliejų terapiniais, gydomaisiais tikslais.Dar vienas gydomųjų savybių būdas iš laurų yra jo sultinio paruošimas. Užvirinkite 2 lauro lapus, vieno puodelio vandenyje ir leiskite pastovėti 15 minučių, perkoškite.Gerkite nuo 2 iki 3 puodelių per dieną šio gėrimo, jūs pajusite rezultatus po 2 savaičių.Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne. Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, pasidalinkite jais su mumis!

Taipat skaitykite
 • Liaudies priemonė visiškai išvalys, pagydys jūsų kūną, štai kaip!
 • Lauro lapų nauda sveikatai
 • Šie lapai yra geresni nei daugelis tablečių sumažins kraujo spaudimą, cukraus kiekį kraujyje, taip pat išvalys kraujagysles iš cholesterolio ir plokštelių!
 • Paprastas būdas atsikratyti venų varikozės, sąnarių skausmo, atminties sutrikimus ir galvos skausmą
 • Pašalinkite diabetą, aukštą kraujo spaudimą, riebalus ir nemiga