KitokiaMedicina.lt
» » » Gydomosios tirpaus ledo vandens savybės
» » » Gydomosios tirpaus ledo vandens savybės

  Gydomosios tirpaus ledo vandens savybės


  Seniau žmonės maistui ruošti žiemą vartodavo tirpaus sniego vandenį. Sniegą ištirpindavo ir su juo ruošdavo įvairius patiekalus bei virdavo sriubas. Žmonės pastebėjo, jog tie, kas reguliariai vartoja tirpaus ledo vandenį, rečiau serga, gali pasigirti ilgais gyvenimo metais, sveikata ir energija. Tirpaus ledo vanduo tonizuoja žmogaus organizmą, pagerina fizinį aktyvumą.  <!--IMG1-->Gydomosios tirpaus ledo vandens savybės<!--IMG1-->  TIRPAUS LEDO VANDENS SAVYBĖS  Tirpaus ledo vanduo yra natūralus biostimuliatorius, stiprinantis žmogaus organizmo fizines galias.  • Tirpaus ledo vanduo aktyvina bioenergetinius procesus kiekvienoje mūsų kūno ląstelėje, veiksmingai valo kraujagysles, sumažina žalingojo cholesterolio lygį bei kalcio perteklių.  • Tirpaus ledo vanduo išvalo inkstus ir kepenis, nes iš jų išplauna toksines medžiagas.  • Teigiama, jog tirpaus ledo vanduo malšina ir skausmus širdies plote.  • Tirpaus ledo vandeniu galima gydyti aterosklerozę ir trombozę. Šis vanduo žmogaus organizme pagerina medžiagų apykaitą ir nuo dantų nuvalo apnašas.  • Tirpaus ledo vanduo - puikus gamtinis energetikas, nes jis organizmui suteikia daug energijos.  • Jei reguliariai vartosite tirpaus ledo vandenį, pavyks numalšinti nuolatinio nuovargio sindromą, gydyti nemigą ir pagerinti apetitą.  • Tirpaus ledo vanduo ypač naudingas dirbantiems protinį darbą, studentams, moksleiviams ir kt. Gerdami tirpaus ledo vandenį, lengviau susikoncentruosite, tapsite atidesni, darbingesni, pagerinsite atmintį, todėl geriau įsidėmėsite Jums reikiamą informaciją.  • Tirpaus ledo vanduo jaunina

  žmogaus organizmą, pagerina virškinamojo trakto darbą, numalšina alergijos simptomus.  • Verta atminti, kad gydomosios tirpaus ledo savybės yra juntamos tik tada, kai juo visiškai pakeičiame vandentiekio ar kitos rūšies vandenį. Ruošdami valgį, vietoje vandentiekio vandens vartokite tik tirpaus ledo vandenį.  • Jei nutarsite vartoti tirpaus ledo vandenį, turite žinoti, kad po 12 valandų jo naudingosios savybės sumažėja pusiau bei toliau progresyviai mažėja.  Gydomąjį tirpaus ledo vandens poveikį pajusite ne iš karto, o tik po 5-7 dienų. Beje, tada pojūčiai nebus malonūs. Kai tirpaus ledo vanduo pradės valyti Jūsų organizmą, gali atsirasti įvairių vidaus organų (inkstų, šlapimtakių ir kt.) skausmai. Svarbiausia, kad šie skausmai nebūtų stiprūs. Tirpaus ledo vandens poveikyje šlapime gali atsirasti drumzlinos nuosėdos. Tai požymis, jog vanduo valo inkstus ir šlapimo pūslę. Apnašų gali atsirasti ir ant liežuvio, todėl liežuvį nuvalykite dantų šepetėliu.  KAIP PARUOŠTI TIRPAUS LEDO VANDENĮ NAMUOSE?  Namuose tirpaus ledo vandenį galima pasiruošti įvairiais būdais. Paprasčiausias paruošimo būdas - vandens užšaldymas ir atšildymas.

  Šaldyti geriausiai virintą vandenį. Tiesa, nemažai specialistų teigia, jog norint paruošti kokybišką tirpaus ledo vandenį, vien užšaldyti ir atšildyti vandens - nepakanka.  • Paruošti tirpaus ledo vandenį panaudokite pirktą vandenį, pavyzdžiui, 5 litrų talpose.  Vandenį užšaldyti reikia tinkamame inde. Vandeniui šaldyti netiks geležiniai, emaliuoti ar aliumininiai indai. Geriausia vandenį užšaldyti pasirinkto tūrio plastmasiniuose kibirėliuose. Kibirėlį su vandeniu įdėkite į šaldiklį. Po kurio laiko pažiūrėkite, ar ant ledo paviršiaus liko neužšalusio vandens. Neužšalusio vandens turi likti ir šio momento nepraleiskite! Šį vandenį išpilkite, nes jame būna susikaupusios žalingosios medžiagos, pavyzdžiui, sunkiųjų metalų druskos ir kt. Dabar kibirėlį ištraukite iš šaldiklio, perplaukite ledą ir jį ištirpinkite. Tirpaus ledo vandens gerkite kiek galima dažniau: ryte, prieš pusiyčius, vakare, prieš miegą, ir visą dieną.  Žiemą tokį vandenį galite paruošti ištirpinę ekologiškai švarų sniegą.


  Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne. Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, pasidalinkite jais su mumis!

  Taipat skaitykite
 • Kokie produktai valo kraujagysles ir joms neleidžia užsikimšti
 • Išvalykite kraujagysles tik viena stikline šio gėrimo!
 • Kodėl „dega" ausys: liaudies prietarai ir moksliniai faktai
 • Kodėl naudinga valgyti šviežių agurkų?
 • Geriausias būdas numesti svorį ir išvalyti organizmą!

Gydomosios tirpaus ledo vandens savybės


Seniau žmonės maistui ruošti žiemą vartodavo tirpaus sniego vandenį. Sniegą ištirpindavo ir su juo ruošdavo įvairius patiekalus bei virdavo sriubas. Žmonės pastebėjo, jog tie, kas reguliariai vartoja tirpaus ledo vandenį, rečiau serga, gali pasigirti ilgais gyvenimo metais, sveikata ir energija. Tirpaus ledo vanduo tonizuoja žmogaus organizmą, pagerina fizinį aktyvumą.<!--IMG1-->Gydomosios tirpaus ledo vandens savybės<!--IMG1-->TIRPAUS LEDO VANDENS SAVYBĖSTirpaus ledo vanduo yra natūralus biostimuliatorius, stiprinantis žmogaus organizmo fizines galias.• Tirpaus ledo vanduo aktyvina bioenergetinius procesus kiekvienoje mūsų kūno ląstelėje, veiksmingai valo kraujagysles, sumažina žalingojo cholesterolio lygį bei kalcio perteklių.• Tirpaus ledo vanduo išvalo inkstus ir kepenis, nes iš jų išplauna toksines medžiagas.• Teigiama, jog tirpaus ledo vanduo malšina ir skausmus širdies plote.• Tirpaus ledo vandeniu galima gydyti aterosklerozę ir trombozę. Šis vanduo žmogaus organizme pagerina medžiagų apykaitą ir nuo dantų nuvalo apnašas.• Tirpaus ledo vanduo - puikus gamtinis energetikas, nes jis organizmui suteikia daug energijos.• Jei reguliariai vartosite tirpaus ledo vandenį, pavyks numalšinti nuolatinio nuovargio sindromą, gydyti nemigą ir pagerinti apetitą.• Tirpaus ledo vanduo ypač naudingas dirbantiems protinį darbą, studentams, moksleiviams ir kt. Gerdami tirpaus ledo vandenį, lengviau susikoncentruosite, tapsite atidesni, darbingesni, pagerinsite atmintį, todėl geriau įsidėmėsite Jums reikiamą informaciją.• Tirpaus ledo vanduo jaunina

žmogaus organizmą, pagerina virškinamojo trakto darbą, numalšina alergijos simptomus.• Verta atminti, kad gydomosios tirpaus ledo savybės yra juntamos tik tada, kai juo visiškai pakeičiame vandentiekio ar kitos rūšies vandenį. Ruošdami valgį, vietoje vandentiekio vandens vartokite tik tirpaus ledo vandenį.• Jei nutarsite vartoti tirpaus ledo vandenį, turite žinoti, kad po 12 valandų jo naudingosios savybės sumažėja pusiau bei toliau progresyviai mažėja.Gydomąjį tirpaus ledo vandens poveikį pajusite ne iš karto, o tik po 5-7 dienų. Beje, tada pojūčiai nebus malonūs. Kai tirpaus ledo vanduo pradės valyti Jūsų organizmą, gali atsirasti įvairių vidaus organų (inkstų, šlapimtakių ir kt.) skausmai. Svarbiausia, kad šie skausmai nebūtų stiprūs. Tirpaus ledo vandens poveikyje šlapime gali atsirasti drumzlinos nuosėdos. Tai požymis, jog vanduo valo inkstus ir šlapimo pūslę. Apnašų gali atsirasti ir ant liežuvio, todėl liežuvį nuvalykite dantų šepetėliu.KAIP PARUOŠTI TIRPAUS LEDO VANDENĮ NAMUOSE?Namuose tirpaus ledo vandenį galima pasiruošti įvairiais būdais. Paprasčiausias paruošimo būdas - vandens užšaldymas ir atšildymas.

Šaldyti geriausiai virintą vandenį. Tiesa, nemažai specialistų teigia, jog norint paruošti kokybišką tirpaus ledo vandenį, vien užšaldyti ir atšildyti vandens - nepakanka.• Paruošti tirpaus ledo vandenį panaudokite pirktą vandenį, pavyzdžiui, 5 litrų talpose.Vandenį užšaldyti reikia tinkamame inde. Vandeniui šaldyti netiks geležiniai, emaliuoti ar aliumininiai indai. Geriausia vandenį užšaldyti pasirinkto tūrio plastmasiniuose kibirėliuose. Kibirėlį su vandeniu įdėkite į šaldiklį. Po kurio laiko pažiūrėkite, ar ant ledo paviršiaus liko neužšalusio vandens. Neužšalusio vandens turi likti ir šio momento nepraleiskite! Šį vandenį išpilkite, nes jame būna susikaupusios žalingosios medžiagos, pavyzdžiui, sunkiųjų metalų druskos ir kt. Dabar kibirėlį ištraukite iš šaldiklio, perplaukite ledą ir jį ištirpinkite. Tirpaus ledo vandens gerkite kiek galima dažniau: ryte, prieš pusiyčius, vakare, prieš miegą, ir visą dieną.Žiemą tokį vandenį galite paruošti ištirpinę ekologiškai švarų sniegą.


Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne. Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, pasidalinkite jais su mumis!

Taipat skaitykite
 • Kokie produktai valo kraujagysles ir joms neleidžia užsikimšti
 • Išvalykite kraujagysles tik viena stikline šio gėrimo!
 • Kodėl „dega" ausys: liaudies prietarai ir moksliniai faktai
 • Kodėl naudinga valgyti šviežių agurkų?
 • Geriausias būdas numesti svorį ir išvalyti organizmą!