KitokiaMedicina.lt
» » Dėlės Mitai Ir Tiesa Apie Gydymą: Kaip Gydytis Dėlėmis?
» » Dėlės Mitai Ir Tiesa Apie Gydymą: Kaip Gydytis Dėlėmis?

  Dėlės Mitai Ir Tiesa Apie Gydymą: Kaip Gydytis Dėlėmis?


  Dėlės Mitai Ir Tiesa Apie Gydymą: Kaip Gydytis Dėlėmis?
  Gydymo dėlėmis istorija – sena kaip pats pasaulis. Nors niekas iki šiol nežino, kas buvo pirmasis, supratęs, kad mažas kraujasiurbis padarėlis gali pagelbėti žmogaus sveikatai, tačiau manoma, kad dėlėmis buvo gydomi net Egipto valdovai – dėlių piešinių rasta ant faraonų antkapių. Rusijoje jau šimtą metų dėlės oficialiosios medicinos pripažįstamos kaip vienas iš gydymo metodų. Europoje, Amerikoje dėlės įteisintos kaip papildoma, alternatyvaus gydymo priemonė. Vokiečiai dėles įvardija kaip vaistinį preparatą. Ten šeimos gydytojas išrašo siuntimą, o dėles deda specialistas, turintis natūropato arba hirudoterapeuto diplomą.

  Kaip gydoma dėlėmis?
  Ogi paprastai: šis gyvūnas minta krauju, tad uždėtas ant kūno pirmiausia prisisiurbia lūpomis, žandikauliu įpjauna odą ir suleidžia dantukus (kiekviename žandikaulyje yra apie 60 dantukų). Dėlės seilių liaukose yra veikliųjų medžiagų. Būtent jų dėlė suleidžia į organizmą, kad kraujas nekrešėtų ir galėtų jį laisvai siurbti.

  „Jei kraujas nustoja tekėti, gyduolė pradeda leisti kitas medžiagas, kurios tirpina organizme esančias kliūtis: randus, trombus, druskų sankaupas. Niekas negali nustatyti, kaip dėlė „atsirenka“, kokias veikliąsias medžiagas ji suleidžia kąsdama. Hirudoterapijos skeptikai, tradicinės medicinos šalininkai tvirtina, kad kraujui skystinti tinka, pavyzdžiui, aspirinas, o dėlės poveikio tarsi negalima prognozuoti ir… dozuoti. Bet įrodyta, kad dėlė visada elgiasi taip, kaip reikia, niekada nepakenkdama žmogui. Šios Gamtos paslapties žmogus dar neatskleidė“, – pasakoja hirudologai.  Žinoma, hirudoterapijoje labai svarbus ir specialisto vaidmuo – būtina žinoti, kur galima dėles dėti, kur ne, kaip jas derinti su tradicinės medicinos skirtais vaistais.

  Dėlės paprastai dedamos ant biologiškai aktyvių taškų (kaip ir akupunktūroje). Kąsdama dėlė sudirgina tašką, tad gaunamas dvigubas poveikis: „sujuda“, reaguoja, „pabunda“ visas organizmas, imuninė sistema, taip pat pradeda veikti suleistos aktyviosios medžiagos.

  Dėlės, Gydymas dėlėmis, dėlių terapija, Sveikata, Sveikatos patarimai
  Hirudoterapijos specialistai teigia, kad svarbiausias hirudoterapijos poveikis – kapiliarinės kraujotakos skatinimas, jos atkūrimas. Dėlės suleistos veikliosios medžiagos „ištirpdo“ kraujotaką trikdančią kliūtį, o gyduolei nusiurbus susikaupusį „negerą“ kraują, pagerėja kapiliarinė kraujotaka. Svarbiausia, kad veikliosios medžiagos stimuliuoja imunitetą. Organizmas tarsi pabunda ir toliau valosi pats.

  Bet yra vietų, kur dėlių negalima dėti dėl pavojaus, kad nemokšiškai uždėta dėlė gali prakąsti didžiąją kraujagyslę, išsiplėtusią veną – žmogus gali nukraujuoti dėl nekrešančio kraujo.

  „Dėlės – nėra panacėja nuo visų ligų, – teigia gydytojai. – Tai priemonė organizmui išspręsti įsisenėjusias problemas.“  Hirudologai perspėja, kad dėlių gydymo negalima taikyti tuomet, kai nekreša kraujas, kai sergama hemofilija arba kai žmogus yra gavęs daug vaistų, kurie blokuoja krešėjimo sistemą. Tačiau visada, netgi jei hirudoterapija taikoma viena ar kartu su cheminiais vaistais (kaip papildomas gydymas), gydymą turi stebėti gydytojas.

  Kam dėlė padeda, o kam – ne?
  Dėlės dažniausiai dedamos besiskundžiantiesiems kraujotakos sutrikimais, kai gresia insultai, infarktai, osteochondrozė, „kaupiasi druskos“ ar yra išsiplėtusios venos.

  „Negalima sakyti, kad dėlės išgydo visas ligas. Yra nepagydomų ligų, kurių niekas negali išgydyti, bet po hirudoterapijos seanso gerėja kraujo apytaka, reikia mažiau insulino sergant cukralige, mažėja diabeto sukeltų komplikacijų“.

  Dėlės gali padėti netgi sergantiesiems kai kuriomis odos ligomis, tarkime, psoriaze.

  „Dešimčiai procentų žmonių dėlės padeda, bet tik tuomet, jeigu ją uždedi ant pirmojo psoriazės židinio. Dar dešimt procentų pacientų tvirtina, kad jokio efekto nepastebėjo. Na, o kitiems bent jau palengvėja ligos eiga“, – teigia gydytojai.

  Dėlių terapijos medikai nerekomenduoja nėščiosioms ir vaikams. Nebent tai būtų išskirtiniai atvejai, tarkime, cerebrinis paralyžius (norint pagerinti kraujotaką). Nerekomenduojama dėlių dėti išsekusiems ir vėžiu sergantiems žmonėms. Beje, tai ir etinė problema – negali žadėti žmogui stebuklo, garantuoti, kad jis pasveiks nuo visų ligų.

  Dėlių suleistos aktyviosios medžiagos veikia pusmetį. Kiek reikės seansų, kuriose organizmo vietose reikia dėti dėles ir kiek laikyti – sprendžia terapiją atliekantis medikas. Tad labai svarbu įsitikinti, kad dėlės – sertifikuotos, kad pats medikas turi pakankamai žinių ir dokumentus, patvirtinančius kvalifikaciją.

  Psoriazė - kaip atsikratyti mirtinos autoimuninės ligos?

  Kalusymai ir atsakymai, tiesa ir mitai: ar dėlės sveikatos garantas?
  Ar dėlėmis išgydomos visos ligos?

  Kas yra liga? Dažniausiai mes gydome ne ligą (priežastį), o jos simptomus (skausmą, svaigimą, kt. negalavimus). Taigi, iš pradžių reikią nustatyti ligos priežastį, o tada jau taikyti gydymą dėlėmis. Tuomet jis be jokios abejonės bus veiksmingas. Tačiau dėlės niekada ,,nepadarys operacijos“ ir tarkim nepašalins iš organizmo auglio. Bet kai jau ta operacija bus atlikta, dėlių terapija tikrai neleis augliui (ar tarkim vėžiui atsinaujinti). Kompiuterio pagalba aš surandu auglio (ar vėžio) atsiradimo priežastį ir ją dėlių pagalba (ir kitais holistinės medicinos būdais) padedu ją panaikinti...

  Bet juk ligą gali sukelti daugybė priežasčių...

  Iš tiesų tų priežasčių nėra tiek jau ir daug. Kaip taisyklė beveik visos jos glūdi neteisingame mūsų gyvenimo būde, mityboje, įpročiuose. Tarkim nuolatinis sėdimas gyvenimo būdas (darbe, namie prie televizoriaus, automobilyje) sukelia be galo daug ligų, nes blogina kraujotaką mažojo dubens organuose. Todėl venos rezginiuose aplink organus (lytiniuose organuose, šlapimtakiuose ir storajame žarnyne) formuojasi savotiški kamščiai iš užteršto kraujo - sutrinka to organo veikla. Štai jums ir šlapimtakio uždegimai. Jei gydysite patį uždegimą, bet nepašalinsite jo atsiradimo priežasties, liga atsinaujins vėl ir vėl... Taigi, skausmas, maudimas, bet koks negalavimas – ne liga, o tik ligos pasekmė.

  Taigi, jei gyvenate labai sėslų gyvenimo būdą, mažai vaikštote, dažniau visur važiuojate mašina, jums belieka susitvarkyti organizmą, pačių paprasčiausiu ir natūraliausiu būdu – dėlių terapija.

  O kaip dėlės pašalina ligos priežastį?

  Visos žmogaus ligos susijusios su kraujotaka. Jei susitvarkom ją, ligas galėsime pamiršti. Dėlės padeda idealiai – dėl jų poveikio susitvarko vidaus organų ,,maitinimas“ ir jie pradeda funkcionuoti gerai – veikia lyg laikrodukai, be uždegimų, auglių ir pan. Dėlės – ideali profilaktika ir nuo auglių, vėžio, uždegiminių, lėtinių ligų.

  Ar tiesa, kad dėlės padeda nuo galvos skausmų, migrenos?

  Tiesa. Migrena formuojasi dėl to, kad smegenys neaprūpinamos krauju arba gauna labai daug užteršto kraujo su toksinais, nuo kurių ir prasideda galvos skausmai.

  Norint pašalinti galvos skausmą, dėles reikia dėti kur nors galvos srityje?

  Visų pirma, reikia nustatyti (atliekant kompiuterinę diagnostiką) galvos skausmo priežastį ir tada dėles dėti ne ant galvos, o ant negalavimą sukeltos priežasties šaltinio.

  Ką dar galima gydyti dėlėmis?

  Ateroskliorozę, hemorojų, radikulitą, jos taip pat ideliai padeda nuo išsiplėtusių venų, impotencijos ir t.t.

  Bet spaudoje atsiranda šiurpių žinučių, kaip dėlėmis gydydamiesi venų išsiplėtimą, žmonės dar labiau sunegaluoja... Jų įkandimo vietos ima pūliuoti...

  Uždėti dėles ant kojų venų, kai jos yra išsiplėtusios - didelė nesąmonė. Dėlių negalima statyti ten, kur yra bloga kraujotaka. Jei kas nors taip gydo pacientus, vadinasi visiškai nieko neišmano. Išsiplėtus venoms kojose yra ir taip bloga kraujotaka, o ant jų uždėsime dėlę situacija tik pablogės ir tikrai 100 proc. supūliuos. Pirmiausia reikia tiksliai nustatyti kurioje vietoje susiformavo kamštis...

  O kokiu būdu įmanoma tai nustatyti?

  Įvairiai. Bet mūsų centre tai padaryti galima labai tiksliai kompiuterio pagalba matuojant žmogaus energetinius taškus.

  Kodėl kai kurie žmonės profilaktiškai dėles deda ant dantenų?

  Jei žmogus turi virškinimo trakto problemų, jei yra dantų ligos (kariesas, parodontozė), dėlės labai padeda. Pastatytos ant dantenų jos valo burną nuo toksinų, normalizuoja kraujotaką... Juk būtent todėl, kad burnoje sutrinka kraujotaka, formuojasi uždegimai, atsiranda kariesas ir parodontozė. Dėlių pagalba parodontozė išgydoma.

  Bet žmonės turbūt sunkiai įveikia baimės ir pasibjaurėjimo jausmą, kai reikia laikyti dėles burnoje? Dauguma turbūt ir skausmo bijo?

  Skausmo tikrai nėra jokio, greičiau jau malonus, švelniai dilgčiojantis masažo pojūtis... Didžiausia yra psichologė problema.

  Delikatus klausimas: o kaip dėlėmis gydomas hemorojaus?

  Hemorojus dažniausiai atsiranda dėl užteršto žarnyno. Dėl šios taršos formuojasi akmenys, kurie vėliau iš žarnų rezorbuojasi į kraują, venos rezginius aplink storąją žarną. Venos išsiplečia... štai ir turime hemorojų. Todėl prieš dėlių terapija šiuo atveju dar reikėtų pavalyti ir žarnyną. O dėlės vėliau ištrauks iš storosios žarnos venų užterštą kraują. Šiuo atveju jos dedamos ant nugaros: pradžioje ant uodegikaulio, po to kiek aukščiau.

  Ar tiesa, kad dėlės padeda ir nuo impotencijos bei frigidiškumo?

  Nuo to paties sėslaus gyvenimo būdo, kraujotaka aplink lytinius organus sutrinka ir prasideda visokios bėdos. Dėlės ją sutvarko ir visos problemos išsisprendžia. Visos be išimties moterys turėtų patirtį orgazmą.

  Bet ginekologai kažkodėl sako, kad visai normalu, kad tam tikras procentas moterų jo nepatiria...

  Iš esmės, jei žmonės turi inervaciją (nervų sistemą), jei gali justi lytiniuose organuose skausmą, tai jie gali pajusti ir orgazmą. Tik labai retais atvejais, pavyzdžiui, sergama aterosklioroze, ši problema iš tiesų gali iškilti.

  Sakoma, kad ant uodegikaulio dedamos dėlės garantoja amžiną jaunystę... Ar tai tiesa?

  Toje vietoje yra pirmoji čakra (pagal Tibeto mediciną), kuri susijusi su lytiniais organais... Gal iš čia ir kilo tokios mintysJ, bet užtat tikrai mokslo įrodyta, kad dėlių terapija mažina cholesterolio kiekį kraujyje...:)

  Gerai, tai kodėl dėlės padeda?

  Viskas labai paprasta - dėlės nori valgyti. O jos, kaip žinia, maitinasi tik krauju ir daugiau niekuo. Dėlės labiausiai mėgsta jau mirusias ląsteles, nes žymiai geriau jas suvirškina. Be to joms patinka ir riebesnis maistas. O juk cholesterolis ir yra riebalai. Bet ne taip paprasta iš kraujo ištraukti cholesterolį, nes jis prilipęs prie kraujagyslių sienelių. Todėl dėlės įpurškia į kraują fermentų (herudino), kurie jį skystina ir tokiu būdu cholesterolis tarsi atšoka nuo kraujagyslių sienelių. Po dėlių procedūras, iš jų paliktų žaizdelių kraujuoja. Ir tai yra gerai. Žaizdelės kraujuoti turėtų maždaug iki 12 val. Ir tuo metu iš organizmo vis dar išeina blogas kraujas, tai yra gerasis procesas toliau vis vyksta, bet jau be dėlės... Žmogus mūsų holistiniame centre susimoka už procedūrą, o paskui dar avansu gauna 12 val. papildomo gydymo proceso...

  Gyvuoja nuomonė: jei po dėlių terapijos žaizda supuliavo, reiškia buvo antrą kartą uždėta dėlė...

  Dėlės gali būti tik vienkartinės. Jų negalima naudoti du kartus. Bet kitaip ir neįšeitų, nes gerai pavalgiusi dėlė, nesimaitina puse metų. Visos panaudotos dėlės išmetamos.

  Tai reiškia, dėlės užkirs kelią vėžio atsinaujinimui, kad būna labai dažnai?

  Ar visiems galima taikyti dėlių terapiją?

  Dėlių terapiją iš esmės galima taikyti visiems žmonėms. Nepatarčiau jos taikyti tik kūdikiams ir vaikams. Nes jų ligos, kaip taisyklė, su krauju nesusijusios. Todėl jiems nėra prasmės statyti dėlės, greičiau ir švelniau padėti gali homeopatija.


  Tiesa ir Mitai apie gydymą dėlėmis
  Medicininė dėlė naudojama tik vieną kartą. Tiesa.

  Negalima ir neįmanoma jų panaudoti antrą kartą – po vieno gydymo seanso dėlės sunaikinamos specialiame tirpale. Beje, dėlė nekimba, kol yra soti. Laukti pusmetį, kol jos skrandis išsituštins, kad vėl būtų galima ją naudoti – neverta, be to, kartais, jei žmogus organizme būna sukaupę daug toksinių medžiagų, panaudota dėlė žūsta pati.

  Gydoma tik sertifikuotomis dėlėmis. Tiesa.

  Gydymui skirtas sertifikuotas dėles gydytoja atsiveža iš Maskvos (Lietuvoje jas patikrina veterinarinė tarnyba). Ten dėlės auginamos specialiame dėlių centre.

  Dėlė gali infekuoti kraują. Netiesa.

  Moksliniais tyrimais įrodyta, kad dėlės skrandyje žūsta visi mikrobai. Dėlės neserga jokiomis infekcinėmis ligomis, todėl jos niekaip negali užkrėsti žmogaus. Be to, dėl fiziologinių savybių dėlė negali atryti išgerto kraujo. Tik reikia įsidėmėti, kad nuėmus dėlę ant kūno lieka nedidukė žaizdelė, kurią reikia saugoti nuo nešvarumų, o svarbiausia, kai žaizdelė užsitraukia – nekrapštyti. Antraip į organizmą gali patekti infekcija. Bet tai – tikrai ne dėlės kaltė.


  Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne. Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, pasidalinkite jais su mumis!

  Taipat skaitykite
 • Kaip pašalinti mažas fibromas naudojant vieną ingredientą
 • Štai kaip atsikratyti cholesterolio, cukraus kiekio kraujyje, lipidų ir trigliceridų per vieną mėnesį, naudojant tik 1 ingredientą!
 • Kinrožių arbata, faraonų gėrimas turintis gydomųjų savybių
 • Mokslininkai išgydė vėžį, bet to niekas nepastebėjo!
 • Daug gydytojų pripažįsta, kad išrašo netikusius medikamentus

Dėlės Mitai Ir Tiesa Apie Gydymą: Kaip Gydytis Dėlėmis?


Dėlės Mitai Ir Tiesa Apie Gydymą: Kaip Gydytis Dėlėmis?
Gydymo dėlėmis istorija – sena kaip pats pasaulis. Nors niekas iki šiol nežino, kas buvo pirmasis, supratęs, kad mažas kraujasiurbis padarėlis gali pagelbėti žmogaus sveikatai, tačiau manoma, kad dėlėmis buvo gydomi net Egipto valdovai – dėlių piešinių rasta ant faraonų antkapių. Rusijoje jau šimtą metų dėlės oficialiosios medicinos pripažįstamos kaip vienas iš gydymo metodų. Europoje, Amerikoje dėlės įteisintos kaip papildoma, alternatyvaus gydymo priemonė. Vokiečiai dėles įvardija kaip vaistinį preparatą. Ten šeimos gydytojas išrašo siuntimą, o dėles deda specialistas, turintis natūropato arba hirudoterapeuto diplomą.

Kaip gydoma dėlėmis?
Ogi paprastai: šis gyvūnas minta krauju, tad uždėtas ant kūno pirmiausia prisisiurbia lūpomis, žandikauliu įpjauna odą ir suleidžia dantukus (kiekviename žandikaulyje yra apie 60 dantukų). Dėlės seilių liaukose yra veikliųjų medžiagų. Būtent jų dėlė suleidžia į organizmą, kad kraujas nekrešėtų ir galėtų jį laisvai siurbti.

„Jei kraujas nustoja tekėti, gyduolė pradeda leisti kitas medžiagas, kurios tirpina organizme esančias kliūtis: randus, trombus, druskų sankaupas. Niekas negali nustatyti, kaip dėlė „atsirenka“, kokias veikliąsias medžiagas ji suleidžia kąsdama. Hirudoterapijos skeptikai, tradicinės medicinos šalininkai tvirtina, kad kraujui skystinti tinka, pavyzdžiui, aspirinas, o dėlės poveikio tarsi negalima prognozuoti ir… dozuoti. Bet įrodyta, kad dėlė visada elgiasi taip, kaip reikia, niekada nepakenkdama žmogui. Šios Gamtos paslapties žmogus dar neatskleidė“, – pasakoja hirudologai.Žinoma, hirudoterapijoje labai svarbus ir specialisto vaidmuo – būtina žinoti, kur galima dėles dėti, kur ne, kaip jas derinti su tradicinės medicinos skirtais vaistais.

Dėlės paprastai dedamos ant biologiškai aktyvių taškų (kaip ir akupunktūroje). Kąsdama dėlė sudirgina tašką, tad gaunamas dvigubas poveikis: „sujuda“, reaguoja, „pabunda“ visas organizmas, imuninė sistema, taip pat pradeda veikti suleistos aktyviosios medžiagos.

Dėlės, Gydymas dėlėmis, dėlių terapija, Sveikata, Sveikatos patarimai
Hirudoterapijos specialistai teigia, kad svarbiausias hirudoterapijos poveikis – kapiliarinės kraujotakos skatinimas, jos atkūrimas. Dėlės suleistos veikliosios medžiagos „ištirpdo“ kraujotaką trikdančią kliūtį, o gyduolei nusiurbus susikaupusį „negerą“ kraują, pagerėja kapiliarinė kraujotaka. Svarbiausia, kad veikliosios medžiagos stimuliuoja imunitetą. Organizmas tarsi pabunda ir toliau valosi pats.

Bet yra vietų, kur dėlių negalima dėti dėl pavojaus, kad nemokšiškai uždėta dėlė gali prakąsti didžiąją kraujagyslę, išsiplėtusią veną – žmogus gali nukraujuoti dėl nekrešančio kraujo.

„Dėlės – nėra panacėja nuo visų ligų, – teigia gydytojai. – Tai priemonė organizmui išspręsti įsisenėjusias problemas.“Hirudologai perspėja, kad dėlių gydymo negalima taikyti tuomet, kai nekreša kraujas, kai sergama hemofilija arba kai žmogus yra gavęs daug vaistų, kurie blokuoja krešėjimo sistemą. Tačiau visada, netgi jei hirudoterapija taikoma viena ar kartu su cheminiais vaistais (kaip papildomas gydymas), gydymą turi stebėti gydytojas.

Kam dėlė padeda, o kam – ne?
Dėlės dažniausiai dedamos besiskundžiantiesiems kraujotakos sutrikimais, kai gresia insultai, infarktai, osteochondrozė, „kaupiasi druskos“ ar yra išsiplėtusios venos.

„Negalima sakyti, kad dėlės išgydo visas ligas. Yra nepagydomų ligų, kurių niekas negali išgydyti, bet po hirudoterapijos seanso gerėja kraujo apytaka, reikia mažiau insulino sergant cukralige, mažėja diabeto sukeltų komplikacijų“.

Dėlės gali padėti netgi sergantiesiems kai kuriomis odos ligomis, tarkime, psoriaze.

„Dešimčiai procentų žmonių dėlės padeda, bet tik tuomet, jeigu ją uždedi ant pirmojo psoriazės židinio. Dar dešimt procentų pacientų tvirtina, kad jokio efekto nepastebėjo. Na, o kitiems bent jau palengvėja ligos eiga“, – teigia gydytojai.

Dėlių terapijos medikai nerekomenduoja nėščiosioms ir vaikams. Nebent tai būtų išskirtiniai atvejai, tarkime, cerebrinis paralyžius (norint pagerinti kraujotaką). Nerekomenduojama dėlių dėti išsekusiems ir vėžiu sergantiems žmonėms. Beje, tai ir etinė problema – negali žadėti žmogui stebuklo, garantuoti, kad jis pasveiks nuo visų ligų.

Dėlių suleistos aktyviosios medžiagos veikia pusmetį. Kiek reikės seansų, kuriose organizmo vietose reikia dėti dėles ir kiek laikyti – sprendžia terapiją atliekantis medikas. Tad labai svarbu įsitikinti, kad dėlės – sertifikuotos, kad pats medikas turi pakankamai žinių ir dokumentus, patvirtinančius kvalifikaciją.

Psoriazė - kaip atsikratyti mirtinos autoimuninės ligos?

Kalusymai ir atsakymai, tiesa ir mitai: ar dėlės sveikatos garantas?
Ar dėlėmis išgydomos visos ligos?

Kas yra liga? Dažniausiai mes gydome ne ligą (priežastį), o jos simptomus (skausmą, svaigimą, kt. negalavimus). Taigi, iš pradžių reikią nustatyti ligos priežastį, o tada jau taikyti gydymą dėlėmis. Tuomet jis be jokios abejonės bus veiksmingas. Tačiau dėlės niekada ,,nepadarys operacijos“ ir tarkim nepašalins iš organizmo auglio. Bet kai jau ta operacija bus atlikta, dėlių terapija tikrai neleis augliui (ar tarkim vėžiui atsinaujinti). Kompiuterio pagalba aš surandu auglio (ar vėžio) atsiradimo priežastį ir ją dėlių pagalba (ir kitais holistinės medicinos būdais) padedu ją panaikinti...

Bet juk ligą gali sukelti daugybė priežasčių...

Iš tiesų tų priežasčių nėra tiek jau ir daug. Kaip taisyklė beveik visos jos glūdi neteisingame mūsų gyvenimo būde, mityboje, įpročiuose. Tarkim nuolatinis sėdimas gyvenimo būdas (darbe, namie prie televizoriaus, automobilyje) sukelia be galo daug ligų, nes blogina kraujotaką mažojo dubens organuose. Todėl venos rezginiuose aplink organus (lytiniuose organuose, šlapimtakiuose ir storajame žarnyne) formuojasi savotiški kamščiai iš užteršto kraujo - sutrinka to organo veikla. Štai jums ir šlapimtakio uždegimai. Jei gydysite patį uždegimą, bet nepašalinsite jo atsiradimo priežasties, liga atsinaujins vėl ir vėl... Taigi, skausmas, maudimas, bet koks negalavimas – ne liga, o tik ligos pasekmė.

Taigi, jei gyvenate labai sėslų gyvenimo būdą, mažai vaikštote, dažniau visur važiuojate mašina, jums belieka susitvarkyti organizmą, pačių paprasčiausiu ir natūraliausiu būdu – dėlių terapija.

O kaip dėlės pašalina ligos priežastį?

Visos žmogaus ligos susijusios su kraujotaka. Jei susitvarkom ją, ligas galėsime pamiršti. Dėlės padeda idealiai – dėl jų poveikio susitvarko vidaus organų ,,maitinimas“ ir jie pradeda funkcionuoti gerai – veikia lyg laikrodukai, be uždegimų, auglių ir pan. Dėlės – ideali profilaktika ir nuo auglių, vėžio, uždegiminių, lėtinių ligų.

Ar tiesa, kad dėlės padeda nuo galvos skausmų, migrenos?

Tiesa. Migrena formuojasi dėl to, kad smegenys neaprūpinamos krauju arba gauna labai daug užteršto kraujo su toksinais, nuo kurių ir prasideda galvos skausmai.

Norint pašalinti galvos skausmą, dėles reikia dėti kur nors galvos srityje?

Visų pirma, reikia nustatyti (atliekant kompiuterinę diagnostiką) galvos skausmo priežastį ir tada dėles dėti ne ant galvos, o ant negalavimą sukeltos priežasties šaltinio.

Ką dar galima gydyti dėlėmis?

Ateroskliorozę, hemorojų, radikulitą, jos taip pat ideliai padeda nuo išsiplėtusių venų, impotencijos ir t.t.

Bet spaudoje atsiranda šiurpių žinučių, kaip dėlėmis gydydamiesi venų išsiplėtimą, žmonės dar labiau sunegaluoja... Jų įkandimo vietos ima pūliuoti...

Uždėti dėles ant kojų venų, kai jos yra išsiplėtusios - didelė nesąmonė. Dėlių negalima statyti ten, kur yra bloga kraujotaka. Jei kas nors taip gydo pacientus, vadinasi visiškai nieko neišmano. Išsiplėtus venoms kojose yra ir taip bloga kraujotaka, o ant jų uždėsime dėlę situacija tik pablogės ir tikrai 100 proc. supūliuos. Pirmiausia reikia tiksliai nustatyti kurioje vietoje susiformavo kamštis...

O kokiu būdu įmanoma tai nustatyti?

Įvairiai. Bet mūsų centre tai padaryti galima labai tiksliai kompiuterio pagalba matuojant žmogaus energetinius taškus.

Kodėl kai kurie žmonės profilaktiškai dėles deda ant dantenų?

Jei žmogus turi virškinimo trakto problemų, jei yra dantų ligos (kariesas, parodontozė), dėlės labai padeda. Pastatytos ant dantenų jos valo burną nuo toksinų, normalizuoja kraujotaką... Juk būtent todėl, kad burnoje sutrinka kraujotaka, formuojasi uždegimai, atsiranda kariesas ir parodontozė. Dėlių pagalba parodontozė išgydoma.

Bet žmonės turbūt sunkiai įveikia baimės ir pasibjaurėjimo jausmą, kai reikia laikyti dėles burnoje? Dauguma turbūt ir skausmo bijo?

Skausmo tikrai nėra jokio, greičiau jau malonus, švelniai dilgčiojantis masažo pojūtis... Didžiausia yra psichologė problema.

Delikatus klausimas: o kaip dėlėmis gydomas hemorojaus?

Hemorojus dažniausiai atsiranda dėl užteršto žarnyno. Dėl šios taršos formuojasi akmenys, kurie vėliau iš žarnų rezorbuojasi į kraują, venos rezginius aplink storąją žarną. Venos išsiplečia... štai ir turime hemorojų. Todėl prieš dėlių terapija šiuo atveju dar reikėtų pavalyti ir žarnyną. O dėlės vėliau ištrauks iš storosios žarnos venų užterštą kraują. Šiuo atveju jos dedamos ant nugaros: pradžioje ant uodegikaulio, po to kiek aukščiau.

Ar tiesa, kad dėlės padeda ir nuo impotencijos bei frigidiškumo?

Nuo to paties sėslaus gyvenimo būdo, kraujotaka aplink lytinius organus sutrinka ir prasideda visokios bėdos. Dėlės ją sutvarko ir visos problemos išsisprendžia. Visos be išimties moterys turėtų patirtį orgazmą.

Bet ginekologai kažkodėl sako, kad visai normalu, kad tam tikras procentas moterų jo nepatiria...

Iš esmės, jei žmonės turi inervaciją (nervų sistemą), jei gali justi lytiniuose organuose skausmą, tai jie gali pajusti ir orgazmą. Tik labai retais atvejais, pavyzdžiui, sergama aterosklioroze, ši problema iš tiesų gali iškilti.

Sakoma, kad ant uodegikaulio dedamos dėlės garantoja amžiną jaunystę... Ar tai tiesa?

Toje vietoje yra pirmoji čakra (pagal Tibeto mediciną), kuri susijusi su lytiniais organais... Gal iš čia ir kilo tokios mintysJ, bet užtat tikrai mokslo įrodyta, kad dėlių terapija mažina cholesterolio kiekį kraujyje...:)

Gerai, tai kodėl dėlės padeda?

Viskas labai paprasta - dėlės nori valgyti. O jos, kaip žinia, maitinasi tik krauju ir daugiau niekuo. Dėlės labiausiai mėgsta jau mirusias ląsteles, nes žymiai geriau jas suvirškina. Be to joms patinka ir riebesnis maistas. O juk cholesterolis ir yra riebalai. Bet ne taip paprasta iš kraujo ištraukti cholesterolį, nes jis prilipęs prie kraujagyslių sienelių. Todėl dėlės įpurškia į kraują fermentų (herudino), kurie jį skystina ir tokiu būdu cholesterolis tarsi atšoka nuo kraujagyslių sienelių. Po dėlių procedūras, iš jų paliktų žaizdelių kraujuoja. Ir tai yra gerai. Žaizdelės kraujuoti turėtų maždaug iki 12 val. Ir tuo metu iš organizmo vis dar išeina blogas kraujas, tai yra gerasis procesas toliau vis vyksta, bet jau be dėlės... Žmogus mūsų holistiniame centre susimoka už procedūrą, o paskui dar avansu gauna 12 val. papildomo gydymo proceso...

Gyvuoja nuomonė: jei po dėlių terapijos žaizda supuliavo, reiškia buvo antrą kartą uždėta dėlė...

Dėlės gali būti tik vienkartinės. Jų negalima naudoti du kartus. Bet kitaip ir neįšeitų, nes gerai pavalgiusi dėlė, nesimaitina puse metų. Visos panaudotos dėlės išmetamos.

Tai reiškia, dėlės užkirs kelią vėžio atsinaujinimui, kad būna labai dažnai?

Ar visiems galima taikyti dėlių terapiją?

Dėlių terapiją iš esmės galima taikyti visiems žmonėms. Nepatarčiau jos taikyti tik kūdikiams ir vaikams. Nes jų ligos, kaip taisyklė, su krauju nesusijusios. Todėl jiems nėra prasmės statyti dėlės, greičiau ir švelniau padėti gali homeopatija.


Tiesa ir Mitai apie gydymą dėlėmis
Medicininė dėlė naudojama tik vieną kartą. Tiesa.

Negalima ir neįmanoma jų panaudoti antrą kartą – po vieno gydymo seanso dėlės sunaikinamos specialiame tirpale. Beje, dėlė nekimba, kol yra soti. Laukti pusmetį, kol jos skrandis išsituštins, kad vėl būtų galima ją naudoti – neverta, be to, kartais, jei žmogus organizme būna sukaupę daug toksinių medžiagų, panaudota dėlė žūsta pati.

Gydoma tik sertifikuotomis dėlėmis. Tiesa.

Gydymui skirtas sertifikuotas dėles gydytoja atsiveža iš Maskvos (Lietuvoje jas patikrina veterinarinė tarnyba). Ten dėlės auginamos specialiame dėlių centre.

Dėlė gali infekuoti kraują. Netiesa.

Moksliniais tyrimais įrodyta, kad dėlės skrandyje žūsta visi mikrobai. Dėlės neserga jokiomis infekcinėmis ligomis, todėl jos niekaip negali užkrėsti žmogaus. Be to, dėl fiziologinių savybių dėlė negali atryti išgerto kraujo. Tik reikia įsidėmėti, kad nuėmus dėlę ant kūno lieka nedidukė žaizdelė, kurią reikia saugoti nuo nešvarumų, o svarbiausia, kai žaizdelė užsitraukia – nekrapštyti. Antraip į organizmą gali patekti infekcija. Bet tai – tikrai ne dėlės kaltė.


Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne. Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, pasidalinkite jais su mumis!

Taipat skaitykite
 • Kaip pašalinti mažas fibromas naudojant vieną ingredientą
 • Štai kaip atsikratyti cholesterolio, cukraus kiekio kraujyje, lipidų ir trigliceridų per vieną mėnesį, naudojant tik 1 ingredientą!
 • Kinrožių arbata, faraonų gėrimas turintis gydomųjų savybių
 • Mokslininkai išgydė vėžį, bet to niekas nepastebėjo!
 • Daug gydytojų pripažįsta, kad išrašo netikusius medikamentus