KitokiaMedicina.lt
» » [Žinios trumpai] Prognozuoja, kad prasidės visiškai kitoks karo etapas: Putinas perėmė vyriausiojo vado pareigas
» » [Žinios trumpai] Prognozuoja, kad prasidės visiškai kitoks karo etapas: Putinas perėmė vyriausiojo vado pareigas

[Žinios trumpai] Prognozuoja, kad prasidės visiškai kitoks karo etapas: Putinas perėmė vyriausiojo vado pareigas


Vladimiras Putinas faktiškai perėmė vyriausiojo vado pareigas. Tokį sprendimą Rusijos prezidentas greičiausiai priėmė po nesėkmingos Kyjivo kampanijos, bet dabar Putinas asmeniškai duos įsakymus, kaip jo kariuomenei veikti Ukrainoje.

Vladimiras Putinas
©Kremlin.ru (CC BY 4.0) | commons.wikimedia.org


Apie tai paskelbė „Bellingat“ žurnalistas Christo Grozevas. „Jis supranta, kad tai jo reputacijai daug kainuos. Todėl jam neįmanoma likti įprastoje pozicijoje ir pasitikėti žmonėmis, kurie žada kažką naujo“, teigia Grozevas.
Pasak žurnalisto šaltinių, Putinas dabar stengiasi viską valdyti pats, nes niekuo nebepasitiki - „Jis dabar tikrai bando pats dalyvauti ir būti tikru vyriausiuoju vadu. Bus labai įdomu. Putinas niekuo nepasitiki ir įsakymus dalina pats“.
Grozevas teigia, kad per kelias dienas ar kelias savaites Putinas gali ištaisyti kai kurias akivaizdžias Rusijos „specialiosios karinės operacijos klaidas“. Bet žurnalistas yra įsitikinęs, kad Putinui nepavyks sukurti naujos karo Ukrainoje strategijos.
 
„Pamatysime per savaitę... Kuo daugiau jis pats dalyvaus, tuo blogiau bus strategijai“, mano žurnalistas.


Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne. Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, pasidalinkite jais su mumis!

Taipat skaitykite
  • Putino elgesys per susitikimą su Šoigu sukėlė įtarimų: įsikibęs į stalą, kad niekas nepamatytų drebančios rankos, tačiau pėdos trepsėjimo nuslėpti nepavyko (Video)
  • Paprastasis putinas liaudies medicinoje
  • Priešnavikiniai Augalai: Puikūs Pagalbininkai Kovojant Su Vėžiu
  • Bandymas: pasirinkite vieną drugelį ir sužinokite ko nori jūsų siela
  • Prezidento rinkimų lyderio G.Nausėdos namas draustinyje nepajudinamas, o Selo – griaunamas