KitokiaMedicina.lt
» » Arestovičius paskelbė apie fantastiškai sėkmingą operaciją: žvalgyba nustatė kada ir kur susirinks 50 aukščiausio lygio Rusijos armijos karininkų ir viską susprogdino
» » Arestovičius paskelbė apie fantastiškai sėkmingą operaciją: žvalgyba nustatė kada ir kur susirinks 50 aukščiausio lygio Rusijos armijos karininkų ir viską susprogdino

Arestovičius paskelbė apie fantastiškai sėkmingą operaciją: žvalgyba nustatė kada ir kur susirinks 50 aukščiausio lygio Rusijos armijos karininkų ir viską susprogdino


„Sprogo garsiai“: Arestovičius paskelbė apie naują Ukrainos ginkluotųjų pajėgų sėkmę.©General Staff of the Armed Forces of Ukraine | www.facebook.com


Ukrainos ginkluotosios pajėgos įvykdė sėkmingą operaciją Chersono srityje, sunaikindamos penkiasdešimt Rusijos Federacijos karininkų.
Apie tai prezidento patarėjas Oleksijus Arestovičius pranešė Marko Feigino eteryje.
„Iš gerų naujienų: mes aptikome aukštesnįjį kariuomenės vadovybės postą Chersono srityje. Ten buvo apie 50 vyresniųjų rusų karininkų. Jų likimas nežinomas, bet jų postas sprogo garsiai“, – sakė jis.
Arestovičius taip pat pripažino, kad okupantai per parą sugebėjo pažengti „porą kilometrų“ Zaporižios (Zaporožės) kryptimi, taip pat Iziumo kryptimi.
 
„Klausimas toks: ar jie pažengė į priekį dėl to, kad mūsiškiai buvo nugalėti, ar dėl to, kad mūsiškiai atsitraukė ir leido jiems ateiti? Visa tai – poros kilometrų ilgio pažanga, neatitinkanti „operacijos“ deklaruojamų tikslų“, – sako prezidentūros atstovas.


Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne. Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, pasidalinkite jais su mumis!

Taipat skaitykite
  • Kremliaus ruporas paskelbė, kad Rusijai baigus operaciją Ukrainoje, ateis eilė Europai ir „pasigailėjimo nebus“
  • JK žvalgyba: rusų puolimas užstrigo, ukrainiečiai juos stabdo tiesiog fantastiškai
  • [Žinios trumpai] Prognozuoja, kad prasidės visiškai kitoks karo etapas: Putinas perėmė vyriausiojo vado pareigas
  • Putino elgesys per susitikimą su Šoigu sukėlė įtarimų: įsikibęs į stalą, kad niekas nepamatytų drebančios rankos, tačiau pėdos trepsėjimo nuslėpti nepavyko (Video)
  • Sprogstantis NSO buvo nufilmuotas Turkijoje