KitokiaMedicina.lt
» » Visiška patrankų mėsa: jau per pirmą ataką visiškai sunaikintas Libijos ir Sirijos samdinių būrys
» » Visiška patrankų mėsa: jau per pirmą ataką visiškai sunaikintas Libijos ir Sirijos samdinių būrys

Visiška patrankų mėsa: jau per pirmą ataką visiškai sunaikintas Libijos ir Sirijos samdinių būrys


Jau pirmajame mūšyje Ukrainos ginkluotosios pajėgos Luhansko srityje sunaikino Sirijos ir Libijos samdinių būrį, kuris atvyko kovoti į Ukrainą įsibrovėlių pusėje. Tai paskelbė Nacionalinio saugumo ir gynybos tarybos (NSDC) vadovas Oleksijus Danilovas.

Asociatyvi nuotr.
©Mada Media (CC BY 3.0) | commons.wikimedia.org


„Apie 20-25 samdinių, atvykusių kautis dėl pinigų, jau tręšia Ukrainos juodžemį“, – sakė O. Danilovas.
Jis pridūrė, kad apie tokių samdinių skaičių Ukrainos teritorijoje sunku kalbėti, o juos galima suskaičiuoti tik pagal žuvusiųjų skaičių.
„Galime kalbėti apie tokius skaičius, kiek sunaikinome. Tai buvo būrys – 20-25 žmonės, jis buvo visiškai sunaikintas. Sunku pasakyti, kiek jų yra okupuotoje Donecko ir Luhansko sričių teritorijoje, bet nemanau, kad yra tūkstančiai. Gali būti 300, 400, 500, jie tiesiog fiziškai nebegali jų įsivežti, nes ten vyksta karas ir jie to fronto informacijos neatskleis“, – sakė NSDC vadovas.


Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne. Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, pasidalinkite jais su mumis!

Taipat skaitykite
  • Ukrainos spec. tarnybos sugavo pavojingą Rusijos agentę, itin tiksliai koregavusią priešo atakas Charkive: ant jos rankų daug kraujo (Foto)
  • Panašu, kad Kremlius visiškai nesupranta, kaip veikia pasaulis 2022 m. Totali kvailystė ir 6 pasekmės, kurių taip bijojo Maskva
  • Arestovičius paskelbė apie fantastiškai sėkmingą operaciją: žvalgyba nustatė kada ir kur susirinks 50 aukščiausio lygio Rusijos armijos karininkų ir viską susprogdino
  • JK žvalgyba: rusų puolimas užstrigo, ukrainiečiai juos stabdo tiesiog fantastiškai
  • Nuo karščio bangų mirs tūkstančiai: ar dar galima ką nors padaryti?