KitokiaMedicina.lt
» » Panašu, kad Kremlius visiškai nesupranta, kaip veikia pasaulis 2022 m. Totali kvailystė ir 6 pasekmės, kurių taip bijojo Maskva
» » Panašu, kad Kremlius visiškai nesupranta, kaip veikia pasaulis 2022 m. Totali kvailystė ir 6 pasekmės, kurių taip bijojo Maskva

Panašu, kad Kremlius visiškai nesupranta, kaip veikia pasaulis 2022 m. Totali kvailystė ir 6 pasekmės, kurių taip bijojo Maskva


Rusijos valdžia „pralenkė save“, patekusi į visišką politinę ir ekonominę izoliaciją dėl karo su Ukraina.


©General Staff of the Armed Forces of Ukraine | www.facebook.com


Tai pareiškė prezidento patarėjas Michailas Podoliakas.
„Puikiai žinome, kad rusams šalyje-lageryje gali būti gerokai sumažintas maisto racionas ir davinys. Jie tai toleruos. Todėl, kad čia lageris.  Tačiau vis tiek sankcijos pamažu griauna rusų aroganciją. Ir jie pagaliau palūš. Ypač kai pradeda veikti tiesioginiai ir netiesioginiai energijos embargai“, – sakė jis.
Anot M. Podoliako, jau dabar Rusijos centrinio banko vadovė Elvira Nabiullina, kalbėdama Valstybės Dūmoje, tiesiogiai paskelbė apie didelę krizę šalyje.
„Pasak barbarų genties vyriausiosios bankininkės: – pirma, laikotarpis, kai ekonomika ir toliau gali gyventi iš rezervų, yra baigtinis, jis pasibaigs šių metų II-III ketvirtį. Antra, artimiausiu metu Rusijos Federacija pagaliau nustos stabdyti infliaciją. Tam tiesiog pritrūks išteklių, o kainos stipriai pakils į viršų“.
Tuo pačiu metu, anot M. Podoliako, Rusijos Federacijoje atsiras sisteminis deficitas.
„Ir trečia, įvedus dabartines sankcijas, Rusijos Federacijai iš karto liko tik pusė turimų aukso ir užsienio valiutos atsargų. Likusią atsargų dalį sudaro juanis ir Kinijos auksas, su jais neįmanoma tinkamai sureguliuoti situacijos, veikiant  sankcijoms. O išvada paprasta: judėjimas žemyn visada atsiranda dėl pagreičio. Pageidautina įsibėgėti kuo greičiau“, – pridūrė jis.
 
M. Podoliakas taip pat išvardijo Kremliaus „pasiekimus“ per plataus masto invaziją į Ukrainą.
„1. Ukraina kaip niekad vieninga.
2. Vakarai susivieniję.
3. Prorusiški lobistai neturi ateities.
4. „Nord Stream 2“ uždarytas visam laikui.
5. Rusijos ekonomika rieda į dugną.
6. Kariai patiria tūkstančius nuostolių.
Kremlius parodė, kad visiškai nesupranta, kaip pasaulis veikia 2022 m. Rusijos valdžia surengė meistriškumo pamoką kaip pranokti save šachmatų žaidime. Jo pasekmės – visiška politinė ir ekonominė izoliacija“, – sakė M. Podoliakas.


Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne. Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, pasidalinkite jais su mumis!

Taipat skaitykite
  • Ukrainos spec. tarnybos sugavo pavojingą Rusijos agentę, itin tiksliai koregavusią priešo atakas Charkive: ant jos rankų daug kraujo (Foto)
  • Arestovičius paskelbė apie fantastiškai sėkmingą operaciją: žvalgyba nustatė kada ir kur susirinks 50 aukščiausio lygio Rusijos armijos karininkų ir viską susprogdino
  • JK žvalgyba: rusų puolimas užstrigo, ukrainiečiai juos stabdo tiesiog fantastiškai
  • [Žinios trumpai] Prognozuoja, kad prasidės visiškai kitoks karo etapas: Putinas perėmė vyriausiojo vado pareigas
  • Putino elgesys per susitikimą su Šoigu sukėlė įtarimų: įsikibęs į stalą, kad niekas nepamatytų drebančios rankos, tačiau pėdos trepsėjimo nuslėpti nepavyko (Video)