KitokiaMedicina.lt
» » Ukrainos spec. tarnybos sugavo pavojingą Rusijos agentę, itin tiksliai koregavusią priešo atakas Charkive: ant jos rankų daug kraujo (Foto)
» » Ukrainos spec. tarnybos sugavo pavojingą Rusijos agentę, itin tiksliai koregavusią priešo atakas Charkive: ant jos rankų daug kraujo (Foto)

Ukrainos spec. tarnybos sugavo pavojingą Rusijos agentę, itin tiksliai koregavusią priešo atakas Charkive: ant jos rankų daug kraujo (Foto)


Ukrainos saugumo tarnybos kontržvalgyba Charkivo srityje atskleidė ir sulaikė Ukrainos pilietę, dirbusią Rusijos specialiųjų tarnybų atstovams ir informavusią priešą apie Ukrainos ginkluotųjų pajėgų pozicijas.

Sulaikyta Rusijos šnipė
©Управління СБ України в Харківській області | www.facebook.com


Apie tai pranešė Censor.NET, remdamasis USBU spaudos centru Charkivo regione.
Pareigūnai nustatė, kad 29 metų moteris į Charkivo sritį atvyko iš laikinai okupuotos Ukrainos teritorijos. Pagal kuratorės užduotį ji nustatydavo miesto karinės ir ypatingos svarbos infrastruktūros objektų išsidėstymo koordinates, taip pat Ukrainos ginkluotųjų pajėgų ir Nacionalinės gvardijos pajėgų ir padalinių išsidėstymą.
 
„Ji itin efektyviai perdavė koordinates ir padėjo priešui pakoreguoti ugnį švietimo, medicinos, komercinėse patalpose ir miesto centre esančiuose gyvenamuosiuose rajonuose“.
Šnipinėjimo įranga ir didelė pinigų suma Rusijos rubliais
©Управління СБ України в Харківській області | www.facebook.com
Moters faktinėje gyvenamojoje vietoje atliktos kratos metu buvo paimtos ryšio su agresorės šalies specialiųjų tarnybų atstovais priemonės, taip pat nemaža pinigų suma Rusijos rubliais.
 
Moteris suimta, jai pateikti kaltinimai šnipinėjimu. Jai gresia laisvės atėmimas nuo 8 iki 12 metų.


Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne. Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, pasidalinkite jais su mumis!

Taipat skaitykite
  • Panašu, kad Kremlius visiškai nesupranta, kaip veikia pasaulis 2022 m. Totali kvailystė ir 6 pasekmės, kurių taip bijojo Maskva
  • Visiška patrankų mėsa: jau per pirmą ataką visiškai sunaikintas Libijos ir Sirijos samdinių būrys
  • Arestovičius paskelbė apie fantastiškai sėkmingą operaciją: žvalgyba nustatė kada ir kur susirinks 50 aukščiausio lygio Rusijos armijos karininkų ir viską susprogdino
  • Kremliaus ruporas paskelbė, kad Rusijai baigus operaciją Ukrainoje, ateis eilė Europai ir „pasigailėjimo nebus“
  • JK žvalgyba: rusų puolimas užstrigo, ukrainiečiai juos stabdo tiesiog fantastiškai