KitokiaMedicina.lt
» » Rusų žurnalistas pripažino, kad liko vos viena diena iki dar vieno gėdingo Rusijos pralaimėjimo
» » Rusų žurnalistas pripažino, kad liko vos viena diena iki dar vieno gėdingo Rusijos pralaimėjimo

Rusų žurnalistas pripažino, kad liko vos viena diena iki dar vieno gėdingo Rusijos pralaimėjimo


Po Rusijos kariuomenės nesėkmės mūšyje dėl Kyjivo Kremliuje kilo mintis apie bent kažkokią pergalę. Rusijos prezidentui Vladimirui Putinui Sjeverodoneckas ar Slovjanskas tapo didžiausia svajone.


©General Staff of the Armed Forces of Ukraine | www.facebook.com


Tai papasakojo rusų žurnalistas Andrejus Piontkovskis.
Anot jo, jei puolamoji operacija neduoda rezultato per daugiausia keturias dienas, tai galima laikyti nesėkme.
„Jei per dvi/tris, maksimaliai keturias dienas puolimo planas nedavė jokio rezultato, vadinasi, puolimo pajėgos nepajėgios įvykdyti užduoties. Bėga paskutinės dienos“, – pažymėjo žurnalistas.
Jis pažymėjo, kad po Rusijos kariuomenės nesėkmės mūšyje dėl Kyjivo Kremlius užsibrėžė tikslą užimti Charkovą, o dabar didžiausia svajonė yra Sjeverodoneckas ar Slovjanskas.
„Ši koncepcija kilo tada, kai Kyjivas nebuvo paimtas – tada sugeneruota idėja, kad tiesiog sukurkime pergalės iliuziją iki gegužės 9 dienos. Tada ekspertai sakė, kad Charkovą tikrai paims, bet dabar tai tiesiog neįsivaizduojama. Didžiausia svajonė yra Sjeverodoneckas, Slovjanskas.  Bet tai irgi neatrodo realu. Kvepia antra karine nelaime po nesėkmės Kyjivo mūšyje. Donecko mūšio nesėkmę bus galima paskelbti po 1-2 dienų“, – reziumavo Piontkovskis.


Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne. Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, pasidalinkite jais su mumis!

Taipat skaitykite
  • Panašu, kad Kremlius visiškai nesupranta, kaip veikia pasaulis 2022 m. Totali kvailystė ir 6 pasekmės, kurių taip bijojo Maskva
  • Arestovičius paskelbė apie fantastiškai sėkmingą operaciją: žvalgyba nustatė kada ir kur susirinks 50 aukščiausio lygio Rusijos armijos karininkų ir viską susprogdino
  • Kremliaus ruporas paskelbė, kad Rusijai baigus operaciją Ukrainoje, ateis eilė Europai ir „pasigailėjimo nebus“
  • JK žvalgyba: rusų puolimas užstrigo, ukrainiečiai juos stabdo tiesiog fantastiškai
  • [Žinios trumpai] Prognozuoja, kad prasidės visiškai kitoks karo etapas: Putinas perėmė vyriausiojo vado pareigas