KitokiaMedicina.lt
» » Taip meluoti gali tik rusai: ukrainiečiai parodė, kas sudėta į „modernias“ Rusijos raketas
» » Taip meluoti gali tik rusai: ukrainiečiai parodė, kas sudėta į „modernias“ Rusijos raketas

Taip meluoti gali tik rusai: ukrainiečiai parodė, kas sudėta į „modernias“ Rusijos raketas


Karinė technika sensta kitaip nei komerciniai produktai. Kelių dešimtmečių senumo tankai ir artilerija nieko nestebina. Tačiau modernioje rusiškoje sparnuotoje raketoje aptikta elektronika pritrenkė ukrainiečius - juk tai yra septintasis dešimtmetis!

Elektronika iš rusiškų sparnuotųjų raketų
©t.me


Ukrainos gynybos ministerijos žvalgyba pažiūrėjo į „Ch-101“ sparnuotosios raketos vidų. Juk tai - moderni sparnuotoji raketa. Pirmosios „Ch-101“ nuotraukos viešumoje pasirodė tik 2007 metais. Šios raketos gamintos 1999-2013 metais. „Ch-101“ pirmtakė „Ch-55“ naudojama nuo 1983 metų. Taigi, ukrainiečiai nustebo, kai „Ch-101“ viduje pamatė štai tokią elektroniką:
 

©t.me
Primityvios plokštės su paviršiniais komponentais yra seniena - septintojo dešimtmečio reliktai. Nieko keisto, kad maždaug pusė rusų paleistų raketų taikinių nepasiekia. Tuo tarpu vidinei auditorijai Rusija giriasi, kad rusiški ginklai yra labai modernūs, o Ukraina talžoma tik precizinio tikslumo smūgiais.
Be to, „Ch-101“, kaip ir senesnės sparnuotosios raketos, naudoja seną PGI-2M navigaciją, sukurtą 1977 metais. Kodėl? Na, technologiškai Rusija yra tiesiog atsilikusi šalis, tačiau sparnuotosios raketos yra orlaiviai-savižudžiai. Taigi, visa tai - vienkartiniai komponentai, todėl siekiama sumažinti raketų gamybos kaštus.


Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne. Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, pasidalinkite jais su mumis!

Taipat skaitykite
  • Rusų žurnalistas pripažino, kad liko vos viena diena iki dar vieno gėdingo Rusijos pralaimėjimo
  • JK žvalgyba: rusų puolimas užstrigo, ukrainiečiai juos stabdo tiesiog fantastiškai
  • Johnsonas: jei Rusija peržengs „paskutinę ribą“, JK smogs branduoliniu ginklu be konsultacijos su NATO
  • Putino elgesys per susitikimą su Šoigu sukėlė įtarimų: įsikibęs į stalą, kad niekas nepamatytų drebančios rankos, tačiau pėdos trepsėjimo nuslėpti nepavyko (Video)
  • Žmonės nuotraukose lyg iš ateities