KitokiaMedicina.lt
» » Sveikatos receptas – medus su vandeniu ryte
» » Sveikatos receptas – medus su vandeniu ryte

Sveikatos receptas – medus su vandeniu ryte


Tie žmonės, kurie nori pagerinti savo imunitetą, taip pat normalizuoti virškinimo sistemą ir atsikratyti toksinų, reiktu turėti vandenio su medumi receptą, kuris yra labai naudingas ryte ant tuščio skrandžio.
Yra keletas naudingų receptų.
Pirmasis – vienas arbatinis šaukštelis medaus turi būti ištirpintas stiklinėje vandens (200 ml). Vandenį geriau turėti šaltinio. Manoma, kad toks mišinys yra panašus į kraujo plazmą, todėl jis gerai absorbuojamas ir suteikia žvalumo.

Antras receptas yra tas pats medaus ir vandens santykis, sumaišytas vakare, bet ryte jums reikia dar pridėti vieną šaukštelį obuolių acto arba šviežiai spaustų citrinos sulčių.

Ekspertai šį gėrimą vadina „gyvybės eliksyrų“. Ji gali naudoti visi, kurie nori turėti gerą sveikatą ir ilgą gyvenimą. Gerkite šį medaus vandenį ryte prieš pusryčius.


Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne. Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, pasidalinkite jais su mumis!

Taipat skaitykite
  • Šių dviejų sudedamųjų dalių derinys padės jums atsikratyti riebalų liemens srityje (Svarbu! receptas negali būti naudojamas dideliais kiekiais!)
  • Kaip paprasta normalizuoti spaudimą?
  • Kas atsitinka, kai išgeriate obuolių acto su medumi ryte ant tuščio skrandžio!
  • Receptas, kuris farmacininkus vedą į bankrotą!
  • Paprastas receptas greitam ir paprastam svorio netekimui, toksinų pašalinimui!